انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نماز می خونین؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام به همه امیدوارم این موضوع تکراری نباشه من از همه یه سوال دارم من خودم همیشه نمازمو میخونم ولی میخوام دیدگاه شما رو هم بدونم
سوال من :
-اگه ازتون بپرسن چرا نماز میخونین چی جواب میدین ؟IdeaIdeaIdea
-اگه ازتون بپرسن چرا نماز نمیخونین چی جواب میدین ؟HuhHuhHuh

البته منظورم اینکه دلیل بیارین که چرا میخونین و اگه cryingcryingنمیخونین دلیلتون چیه ؟
مدیران عزیز لطفا شماهم جواب بدید .ممنون از همگی SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileاز اینکه وقت گرانبهاتونو برای جواب دادن به من میذارین سپاس گزارم و برا همین بهتون سپاس میدم

مرسی بای
TongueTongueSmileSmileSmileSmileSmileHeartHeartHeartBlushBlushBlushUndecidedUndecidedUndecidedSmileSmileSmile
نماز نمیخونم
دلیل:همینطوری عشقی
اینکه نشد جواب مگه خدا با کسی شوخی داره که تو دومیش باشیHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhAngryAngryAngryاین برا ناراحتیم زدم چون یاد یه چیزی افتادم بخاطر شما نمیگما برا همه میگم هرکی نماز نخونه اون دنیا یه سگ سیاه همیشه باهاشه حالا خود دانید SleepySleepySleepySleepySleepyاینم واقعی گفتما
نماز نمی خونم
دلیل وقت ندارم درس دارمSadSad
(22-10-2012، 14:52)TARANNOM1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نماز نمی خونم
دلیل وقت ندارم درس دارمSadSad
اخ اخ درس داری ؟اخی یعنی حتی 3 دقیقه هم وقت نداری؟SadSadSadSadShyShyShy مگه میشه ادم 3 دقیقه هم وقت نداشته باشه؟HuhHuh
درس دارم
(22-10-2012، 15:17)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس دارم
خوب منم درس دارم این همه ادم هستن که درس دارن ولی نماز شونم میخونن Smile
درس دارم
(22-10-2012، 21:24)NOLOVE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس دارم
واقعا که همتون درس دارین ؟ خوب منم دارم پس چطوری میخوانم ؟ هان
من میخوانم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8