انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مایلی سـایرس: لعـنـتی تـو قیافه منو دزدیدی ! (خطــاب بــه جــاستیـــن بیـبــر!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 Miley Cyrus در یک مصاحبه جدید با سایت E Online در مورد اینکه دلیل تغییر رنگ موهای جاستین بیبر از بلوند ب قهوه ای چیه رو توضیح داد. مایلی گفت: من ی روز اونو دیدم و بهش گفتم لعنتی تو قیافهمنو دزدیدی!

من ب معنای واقعی این کلمه ب اون گفتم (منظورش Bit**ch هس :| ) و جاستین گفت: موهای من در حال رشده و منم گفتم اره برای منم همینطور رشد مو با موهای روشن آسون نیست خیلی دیر رشد میکنه!

مایلی همچنین گفت: جاستین داره تلاش میکنه ک دوباره رنگ موهای خودشو قهوه ای کنه. مایلی میگه اون ب خاطر من رنگ موهاشو از بلوند ب قهوه ای تغییر داد

آیا جاستین بیبر ب خاطر همین دلیل رنگ موهای خودشو تغییر داد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایلی سـایرس: لعـنـتی تـو قیافه منو دزدیدی ! (خطــاب بــه جــاستیـــن بیـبــر!) 1
(27-01-2015، 12:32) Alison نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان جاس ازمایلی تقلیدکرده؟؟
مایلی اینطوری فکر میکــُـنه ولی جاستین بخواطر تقلید از اون اینکا رُ نکرد :|
واثعا با چ انگیزه ای این حرفو زده._.
انگار تنها دختر مو بلوند تو امریکاس:v
(04-02-2015، 14:01)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مایلی چرا سر ب سر بچه میزاره خوب؟:.-.
حالا این دختر کچولو ما یکاری کرده حتما مایلی باس بگه:|؟
خخخخخخخخخخخ لایک