انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: برنامه ریزی های سلنا برای پایان دادن به دشمنی های تیلور سویفت و کیتی پری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلنا گومز دوست واقعا خوبیه و این خواننده 22 ساله به خاطر دشمنی های پری و سویفت نگرانه و دوست داره شرایط رو تغییر بده و به گفته منابع هالیوود لایف او در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به این دشمنی هست
و سلنا گومز بارها و بارها در رابطه خودش با جاستین مشکل داشته و بارها قلبش شکسته و خوب معنی بخشیدن و بخشیده شدن رو می فهمه ومی خواد از تجربیاتش برای کمک به دوستانش کمک کنه و به نظر میاد که او ایده خوبی برای این کار داره 
به گفته منابعی سلنا می خواد تیلور و کیتی رو روی یه صندلی بنشونه و می خواد که اونا در این باره صحبت کنند و این خیلی شوکه کنندست و انگار قرار تبدیل به تاریخ بشن ولی سلنا تلاشش رو می کنه

برنامه ریزی های سلنا برای پایان دادن به دشمنی های تیلور سویفت و کیتی پری 1
(29-01-2015، 15:50)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 14:05)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 13:42)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 13:04)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلنــا مگه خودش با تیلـور مشکل نداره ؟ ..

بعد میخــآد اینا رو آشتــی بده ؟ :|

من واقعا نمى دونم شماها چرا وقتى از چيزى خبر نداريد .. حرف ميزنيد 

سلنا با تيلور مشکل داشته.. ولى الان ديگ نداره فالو شدن تيلور ، در اينستا و توييتر دليل کافى 

براى اينکه آشتى کردن هست !  

اگر سلنا هنوز با تيلور مشکل داشت فالوش نمى کرد !

_

خانومى اين مطلبو 2 بار ارسال کردى !

چــون نمیدونستــم .. سوال پرسیدم .. بیــا منو بزن تو رو خــُـدا ..

طلبکــاری ؟ :|||

شـُـما که اطلاعاتتــ بالاس مثه آدم جواب بده .. !

2 بارم ارسال نکردم .. چشـاتو وا کن ببینــی (:
عزيز دلم من ميگم وقتى از چيزى مطمئن نيستيد حرف نزنيد (:

مثل الان

من با نرگس بودم که 2 بار مطلبو ارسال کرده !

احترام خودتونم نگه داريد لطفا

خـو تو فرهنگ لغت شما معمولا کی از کسی سوال میپرسـَـن ؟ حتما وقتی راجبه چیزی کاملا یقین دارن بعد میان واسه قشنگی سوال میپرسن نـع ؟ 25r30

شمـا احترام نگه نداشتیــد .. من مودبانه سوالمـو پرسیدم خانوم .. !
ای بابا .. :|

چرا واسه دو تا غریبــه الکی بحث میکنید .. ؟! :||

اخطار میخواید ... ؟!

خدا خیرش بــده ... :v ^_^
(29-01-2015، 15:50)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 14:05)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 13:42)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-01-2015، 13:04)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلنــا مگه خودش با تیلـور مشکل نداره ؟ ..

بعد میخــآد اینا رو آشتــی بده ؟ :|

من واقعا نمى دونم شماها چرا وقتى از چيزى خبر نداريد .. حرف ميزنيد 

سلنا با تيلور مشکل داشته.. ولى الان ديگ نداره فالو شدن تيلور ، در اينستا و توييتر دليل کافى 

براى اينکه آشتى کردن هست !  

اگر سلنا هنوز با تيلور مشکل داشت فالوش نمى کرد !

_

خانومى اين مطلبو 2 بار ارسال کردى !

چــون نمیدونستــم .. سوال پرسیدم .. بیــا منو بزن تو رو خــُـدا ..

طلبکــاری ؟ :|||

شـُـما که اطلاعاتتــ بالاس مثه آدم جواب بده .. !

2 بارم ارسال نکردم .. چشـاتو وا کن ببینــی (:
عزيز دلم من ميگم وقتى از چيزى مطمئن نيستيد حرف نزنيد (:

مثل الان

من با نرگس بودم که 2 بار مطلبو ارسال کرده !

احترام خودتونم نگه داريد لطفا
اِ وا ببخشید الان اون یکی رو به یک موضوع دیگه ویرایش میکنم .-.
آفرین بَرســـــلنآ^ـ^*