انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: RaP_mY loVe
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
| پُستـآمـ مُخـآطَبـ نَدـآرهـ اینــآرو مینویسَمـ تـآ مُخَمـ اِرضا شهـ |

RaP_mY loVe 1

| جَووُنـ نآکآم شُدَـم رَفتـ بـِ اِسمِت قَسَم کـِ تـُ بُودـی نَفَسَمـ |
| مَنـ پـآـی عِشق تـُ جَوونیـموـُ دـآدَمـ تــُ چی میدونیـ اَزَمـ هآ |
| تـُ چی میدونـ ـی ببین تَنَم پُرهـ خَطهـ دگـ نیستَمـ شَبـآ بیـآمـ پُشتـ خَطتـ |
| تُواَمـ اگـِ دِلِتـ تَنگـ شُدـ عَکسـآمُ بَغَلـ کُن |

RaP_mY loVe 1

| حـآلـآ بـآ خیـآلـ رـآحَتـ عِشقِتـُ کَفَن کُن |
| گُفتی همیشهـ میمونی قَبولـ کردَمـ خوـآسَمـ پـآـی هَمـ پیر شیمـ وَلـ ـی جَووُنـ رَفتَمـ |
| رُبـآن مِشکی گوشهـ هَمونـ عَکسَمـ کـِ توـ اَنداختی اَزَمـ اینـ نَبوـد حَقَمـ |
| اینـ نَبودـ حَقَمـ نَدـیدَمِتـ قَبلـِ رَفتَنـ رـآسی بی مَعرِفَتـ بیـآ وـآسهـ جَشن هَفتَمـ |

RaP_mY loVe 1

| گِریهـ نَکُنـ دگـ دـآغ دـآر شُدـی |
| سَرِتـ بـِ سَنگـ خوردـ وَلی بـِ سَنگــ قَبــرَمـ |
| عِشقَمـ ؟ نبینَمـ چِشـآتـ بـآرونهـ هـآ فَقَدـ هَمینـ یـِ بـآر گیرـ دـآدَمـ بـِ آغوـش خـآکـ |
| یـِ وَقتـ فِکـ نَکُنی کـِ اَزتـ دِلـ کَندَمـ بِبینـ سَنگـ قَبرَمُ بـآ چِشـآتـ سِتـ کَردَمـ |

RaP_mY loVe 1

3pa3
+

FaramOsH nasHe

#AmoO×Adel#
likHeart
(31-01-2015، 19:53)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
likHeart

FaDa MaDaHeart
در موضوع از الفاظ درست استفاده کنید|:
(31-01-2015، 20:34)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

chaSb
vaLi dG raP khob Va baD nadaRe
: |||
(01-02-2015، 14:12)Ali@star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-01-2015، 20:34)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

chaSb
vaLi dG raP khob Va baD nadaRe
: |||

اورین |:

منظورم ب جمله اول بود
ایول داش خیلی باهول بود
(01-02-2015، 14:52)علی تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول داش خیلی باهول بود

فــداتــــم دیگهــHeart
قشنگ بود

این مطلبارو از کدوم گوری میاری

من خودمو میکشم تا پیدا کنم ولی نیس ک نیسConfused
(01-02-2015، 20:19)negine۱۳۷۷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگ بود

این مطلبارو از کدوم گوری میاری

من خودمو میکشم تا پیدا کنم ولی نیس ک نیسConfused

khodaM minevisaM bazia rO
va baZia rO az tO neT
صفحه‌ها: 1 2 3