انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حرفهای دیپلو درباره تیلور سوئیفت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حرفهای دیپلو درباره تیلور سوئیفت 1
دوست پسر کتی پری "دیپلو" در ماه نوامبر گذشته که از حساب تویئتر خود "برای تیلور سوئیفت باسن بگیرین" به اشتراک گذاشت و با برخوردهای خیلی خشن سوئیفتی ها روبرو شده بود که گفته میشد بعد از این حادثه اس ام اس های تهدیدآمیزی دریافت میکرد!
ستاره 36 ساله در مصاحبه خود با "GQ" گفت:
طرفداران تیلور سوئیفت واقعا دیونه هستند. منو با کشتن تهدید میکردند.واقعا خیلی عجیب و نفرت انگیز هست.
آنها بدترین انسان ها در جهان هستند. آنها حرفهایی مثل "امیدوارم بچه هات به سندرم مبتلا بشن" بهم
میگفتند. خیلی بد هستند. من یکبار به لیدی گاگا هم حرف انداخته بودم اما همجنسگرایان هم اینقدر
بد نیستند .آنها خنده دار بودند.اما سوئیفتی ها ستمکار و آدم های بدی هستند.من یک سیاستمدار نیستم.
     بخاطر همچین انسانهایی باید زیر میکروسکوپ قرار بگیرم  
همچنین درمورد تیلور سوئیفت ادعاهایی کرد:
در توئیتر 40 میلیون فالور داره ، 40 میلیون! آره این تعداد خیلی دیونه کننده س.من هم یکی از طرفدارهای او هستم. 
قدرتهایی که او داره ، او آدم بزرگی هست . دوست من او انسان قدرتمندی هست. تیلور سوئیفت بین دوستاها و دشمنهاش  
بسیار استراتژیک هست. و من بسیاری از رازهای اون رو میدونم.نمیتونم توضیحشون بدم ولی من درمورد او
خیلی چیزا میدونم. و درمورد او خیلی چیزهای وحشتناکی هست . من هم میترسم ، برای زندگیم میترسم!