انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: صحبتی با دایرکشنر ها ، لری شیپر ها ، لری هیتر ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 دایرکشنرا این متن رو حتما بخونید!
نمیدونم چی بگم واقعا!
ولی من یکی دیگه نمیتونممممم این دوتارو اینطوری ببینم!
من نمیگم تقصیر کیه و چیه چون هممون اشتباه کردیم چه لری شیپرا چه لری هیترا!
همه و همه
! این زندگی اوناست نه؟
خوشتون میاد یکی هی به زندگیتون کار داشته باشه؟
دوست دارین؟
لری شیپرا میگن تقصیر ماست و لری هیتراست که اینطوری شدن!
لری هیترا میگن تقصیر لری شیپراست
!بنظرتون بهتر نیست تا درباره چیزی نمیدونیم دهنمونو باز نکنیم و چرتو پرت بگیم؟
لری شیپرای عزیز همتون رو اینکه لری واقعیه 100% مطمئن هستین نه؟
اگه یه روز اومدن گفتن لری وجود نداره چی میگین؟
اگه اومدن گفتن تمام پروفایی که درست کردین پروفای دوستی ما بوده چی؟
چیکار میکنین؟
لری هیترا شما چی؟
یه روز بیان بگن آره لری واقعیه چکار میکنین؟
ها؟بهتر نیست بس کنیم؟
انقدر سر لری دعوا نکنیم؟
ما یه خوانواده ایم نه دوتا سپاه مقابل که جنگ میکنن!
ما باید دست همو بگیریم و دور پسرامون حلقه بزنیم و حمایتشون کنیم پشتشون مثل یه کوه واستیم نه اینکه باعث اذیت و آزارشون شیم!
ماها هیچ کدوم نمیدونم لری واقعیه یا نه!
ولی با حرفامون و کارامون فقط داریم اونارو ازهم دورتر میکنیم!
سال اولی که اومدنو به یاد بیارین...یادتونه هری و لویی چقدر خوب بودن؟
سال دوم چی؟
باز خوب بودن...سال سوم چی؟
فاصله ها کم کم شروع شدسال چهارم؟
نگاهای سردشونو دیدید؟
مجبورن که کاری بهم نداشته باشن چون یه سری میگن این لری پروفه بعد یه سری دیگه میریزن سرشون که نه نیست!وحالا به کجا رسیدیم؟
از بهترین دوست به غریبه هایی که تو یه فرودگاهن و میخوان یه جا برن ولی کنار هم نیستن!
ها؟
جدی خوشتون میاد
این دونفر مریض نیستن مارو اذیت کنن و بیاین ماهم مریض نباشیم و کرم نریزیمو اذیتشون نکنیم!
بیاین تو کارشون سرک نکشیم و فضولی نکنیم بدیمش دست زمان خودش درست میشه نه؟کسایی که الونور رو میبرین زیر سوال؟
خودتونو جای اون دختر بذارین!
اگه رابطشون واقعی باشه چی؟
اون موقع میدونین چقدر به لویی و اون آسیب زدین؟
زیر پستای النور رو دیدین؟ پر فحشه! اگه خودتون بودین چه حسی داشتین؟
بخدا اگه یروز این کارامون باعث پاشیدن گروه شه خودمونو نمیبخشیم میبخشیم؟ قسم میخورم که نه!پس بیاین تمومش کنیم اگه واقعا دوسشون داریم!
بیاین دستشونو بگیریم و بذاریم به عنوان هرچی خودشون دوست دارن کنار هم باشن و هرچی شد حمایتشون کنیم!من نه لری شیپرم نه لری هیتر و روی صحبتم با همه ی دایرکشنراست!
تروخدا بیاین حمایتشون کنیم و اذیتشون نکنیم خواهش میکنم ازتون! یکم فکر کنین بخاطر این گروه... بخاطر این پنج تاپسر دیوونه... بخاطر کسایی که عاشقشونیم... بخاطر کسایی که دنیامونن... بخاطر کسایی که اگر نباشن نیستیم... ازتون خواهش میکنم خواهش!این متنیه واسه همبستگی دایرکشنرا... برای همبستگی خانواده ی ما...خوانواده ای که پنج تا پسر ساختنش و ما عضوش شدیم...هرکی موافق همبستگی مونه این متنو بذاره تو پستاش بذاره هرجایی دوست داره! ما میخوایم دست همو بگیریم و این پنج تارو حمایت کنیم و مثل یه کوه پشتشون پشتشون بمونیم .. چون ما دایرکشنریم♥