انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دادگاهی دیگر برای جاستین بـیـبـر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 سال پیش جاستین بـیـبـر و سلنا گومز با ماشین ATV در کوه های انتاریو ، کانادا در حال تفریح و رانندگی بودند که پس از بازگشت جاستین به دلیل سرعت بیش از حد و غیر مجاز با ماشین مینی ون یک پاپاراترزی تصادف میکنه که منجر به بازداشت او و دادگاهی شدن او شد

قرار بود 29 سپتامبر برای این موضوع دادگاه تشکیل بشه که به 14 جولای 2014 موکول شد و قراره در 25 می (3خرداد) این دادگاه در نهایت برگزار بشه اما این امکان وجود داره که جاستین در دادگاه حضور پیدا نکنه که این برای او بسیار دردسر ساز است ... وکیل جاستین گفت : اگر تا قبل از دادگاه آن ها قادر به رسیدن یک راه حل باشیم نیاز به محکامه نیست اما بسیار کار سختی پیش رو داریم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادگاهی دیگر برای جاستین بـیـبـر 1
به نظر میاد جاستین بـیـبـر قصد نداره به این دادگاه بره یک وکیل جاستین در تلاش برای یک راه حل هست ... او گفت : امیدوارم تا 25 می یک راه حل وجود داشته باشه ... در دادگاه حتما باید جاستین حضور داشته باشه تا حرفای خودش رو بزنه چونکه وکیل او اطلاعات کافی از روز حادثه نداره و فقط بر اساس مدارک و ذهن خلاق خودش میتونه حرف بزنه پس او باید دنبال یک راه حلی برای حل مشکلات باشه

البته این وکیل بسیار امیدوار هستش و میگه : من هرگز بی صبر و حوصله نیستم . من یک وکیل با بیش از 41 سال سابقه کار هستم