انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خواننده مشهور شکیرا باردار است (+عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خواننده مشهور و محبوب "شکیرا" و همسر فوتبالیستش "ژرارد پیکه" علاوه بر پایان دادن به شایعه سازی اضافه شدن فرزندی به خانواده را جشن گرفتند.
خواننده مشهور شکیرا باردار است (+عکس) 1
"شکیرا" و "ژرارد پیکه" همسر فوتبالیست و مشهورش اوایل این هفته بالاخره بعد از ماه ها شایعه سازی پیرامون بارداری اش این مسئله را تایید کرده و رسما به این شایعه سازی ها پایان دادند و اعلام کردند در انتظار اضافه شدن یک میهمان کوچک به جمعشان هستند.

این خواننده 35 ساله به همراه همسرش برای این که این شادی بزرگ را جشن بگیرند به یکی از مجلل ترین رستورانهای بارسلون رفته و بعد از آن به سینما رفتند. اگرچه پیکه 25 ساله است و حدود 10 سال از همسرش کوچکتر است اما از اینکه بچه دار شده اند به شدت خوشحال است.

شکیرا در وب سایت شخصی اش به هوادارنش گفته است از اینکه مادر شده است بسیار خوشحال است و روزهای خوبی را تجربه میکند او گفته قصد دارد همه برنامه هایش را تا به دنیا آمدن فرزندش قطع کند و به همین دلیل برنامه های او برای سفر به امریکا و اجرای برنامه زنده که برای ماه آینده تنظیم شده بود لغو شده است.
هنوز جزییات بارداری وی و اینکه این نوزاد کی به دنیا خواهد آمد مشخص نیست.
ممنون ولی شنیده بودم
ایولHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartحالا دختره یا پسر؟؟؟HuhHuhHuhHuhHeart
شماها چیکار دارید؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
اخی چه باحال
ولی باید تو قسمت فیلم ها مینوشتیBig Grin
مبارکشون باشه
عزيزم خوش به حالش بالاخره بچه گيرش اومدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueSmileTongueShyRolleyesWink
ووووووووووووووووووووووووو خیلی وقته بچش به دنیا اومده تو تازه میگی بارداره
من قبلا شنیده بودم ولی سپاس می دم
واي خيلي خوش حال شدم دوست رواني من مي گفت بچشون به دنيا اومده ولي من باور نكردمBlush
صفحه‌ها: 1 2