انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سایت فلش خور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
به نام خداSmile___ سلام دوستان خواستم یه نظر سنجی بذارم برای سایت فلش خورHuh که چرا شما به سایت فلش خور میایید ، اصلا بذارید خطم کلامو بگم شما فلش خور رو در چه سطح میدونید ضعیف/متوسط/خوب/عالی/بسیار عالی/ به نظرم بعضی از سایت ها اصلا بازدید کننده ندارند مثلا Hک و کلوب خیلی کم میاند که من اصلا کسی رو ندیدم در اون انجمن ها ، ولی موقعه ای صابر سایت فلش خور رو زد من و امین سپهر همون موقعه وارد شدیم و ثبت نام کردیم و تند و تند نظر میدادیم و یه چیز رو فهمیدم که مردم بیشتر دوست دارند در محیط سرگرم کننده باشند تا موضوع های جدا همین موضوع رو کش ندم. پس لطفا همه در مورد سایت فلش خور نظر بدند و اگر نظرشان ضعیف یا متوسط هست دلیلش رو بگن تا رسیدگی بشود/ممنون میشم با تشکر/مهران/Heart
{من دادم بسیار عالی چون به نظرم همه چیز سایت تکمیل هست و خوبی اینجاست که بیشتر چیزایی رو این سایت داره دیگر سایت ها ندارد.}
راستش من بسیار عالی رادادم ولی نمیخوام بگویم که اینجا بد است ولی کلوپ که آجی من در آنجا عضو است از اینجا خیلی بالاتر است راستش من در آن جا عضو نیستم چون در آنجا آدم ها به 20000 میرسن برای همین از صابر میخواهم به آنجا برود و امکانات آنجا را در اینجا فراهم کند ومثلا برای نمونه برای اینجا پلیس بذارد و .............
(به امید استودیو ی بازی سازی بازی های آنلاین فلش . فلش خور)
به نظر من سایت فلش خور بسیار عالی هستش.
سایت فلش خور چون بازدیدش خوب بود و سایت بازی آنلاین بود انجمنش هم گرفت.
بهترین سایته
عالیه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
دمتون گرم
دمه شما هم گرم Blush
بنظرم سایت فلش خور عالیه خیلی دوسش دارمHeart
سایتتون بدنبوExclamationExclamationExclamation
بخدا من بدون فلش خور نمیتونم زندگی کنم عاشقش شدمHeartHeartHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16