انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 12 هواداری که فکر میکنن موزیک ویدیو جدید تیلور سویفت یعنی Style حوصله سر بر هست.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همه اینارو سایت Etonline گفته. اولین چیزی که باید بگم اینه تیلور سویفت فوق العادس آهنگ های اون تاپ و فوق العادن
تیلور با دوستاش خیلی خوبه و همینطور با هواداراش
لطفا مشکل رو پیچده اش نکنید ما تیلور سویفت رو دوست داریم خیلی دلیل برای ثابت کردن این داریم که ما عاشق تیلور سویفت هستیم یعنی خیلی.
 ولی مثل تیلور سویفت ما قراره رو راست و واقعی صحبت کنیم
و بگیم خیلی از مردم فکر میکنن موزیک ویدیو جدید تیلور سویفت که توسط شوهردوست تیلور
درست شده حوصله سر بر است. 
 قبول کردنش سخته ولی ما ۱۲ تا از ارسالی های هوادار ها هم راجب این موزیک ویدیو براتون گذشتیم:
 ۱.موزیک ویدیو تیلور سویفت برای Style حوصله سر بر مثل جهنم بود.
 ۲.من از موزیک ویدیو Style خوشم نیومد نه به خاطر اون گردنبند بلکه به خاطر این که چقدر حوصله سر بر بود این موزیک ویدیو در مقایسه با موزیک ویدیو Blank Space هیچی نبود Blank Space شاهکار بود.
 ۳.اوم من عاشق تیلور سویفت هستم ولی به نظر من موزیک ویدیو Style حوصله سر بر بود و منو حیرت زده نکرد.
 ۴.Style آهنگش رو دوست داشتم ولی موزیک ویدیو حوصله سر بر بود.
5.موزیک ویدیو خیلی حوصله سر بود این آهنگ لیاقت موزیک ویدیو حیلی بهتر از اینا رو داشت آهنگ مورد علاقه من بود این آهنگ. ۶.موزیک ویدیو Style برای آهنگ خیلی حوصله سر بر بود.
7.افکت هایی که تو موزیک ویدیو به کار برده شده بود خیلی باحال بودن ولی من فکر کنم یک کمی حوصله سر بر بود.
8.Style حوصله سر بر ترین موزیک ویدیو ای بود که من تاحالا از تیلور سویفت دیدم. به هر حال تیلور سویفت تو موزیک ویدیو خیلی ناز شده بود.
9.من فقط میخواستم این لحظه رو به دست بیارم و بگم چقدر این موزیک ویدیو حوصله سر بر و عجیب بود.Blnak Space خیلی سر بود.
10.من حتی نتونستم موزیک ویدیو رو تمومش کنم اینقدر که این موزیک ویدیو حوصله سر بر بود.
11.منو دیوانه صدا کنین ولی موزیک ویدیو تیلور سویفت حوصله سر بر ترین چیزی بود که من تا حالا تو عمرم دیدم. 
12.تيلور باعث شد این موزیک ویدیو حوصله سر بر بشه و من از این بابت همیشه گریه میکنم.
12 هواداری که فکر میکنن موزیک ویدیو جدید تیلور سویفت یعنی Style حوصله سر بر هست. 1