انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا نایل هوران دوست دختر جدیدی را پیدا کرده است ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آیا نایل هوران دوست دختر جدیدی را پیدا کرده است ؟! 1

پس از آنکه تعدادی از طرفداران اعلام کردند که ستاره ی جوان وان دایرکشن را در حال بو/سیدن دختری زیبا در ملبورن دیده اند،
به نظر می رسد که هوران بیش از این مجرد نخواهد بود !
با توجه به ارسالی های توییتر و اینستگرام طرفداران ستاره ی ایرلندی 21 ساله ، به نظر می رسد که او قصد شروع یک رابطه را
با ملیسای 21 ساله دارد !

گفته های صفحات اجتماعی زمانی شدت گرفت که در اوایل همین ماه دختری بسیار مشابه با ملیسا از هواپیما با هوران در سیدنی خارج شد.

درست زمانی که تا حدودی روابط بین نایل و ملیسا سرخط خبر ها شد ، تعداد زیادی از صفحات اجتماعی فیک ساخته شد که همه جوری بیان میکردند
که ملیسا هستند !
خب آیا حقیقت دارد ؟! پیجی در اینستگرام ، ادعا کرده است که ملیسا است ، و دوستی خود و نایل را تائید کرد.
او گفت در پیج خود گفت :
"برای همه ی شما که پرسشی در سر دارید باید بگویم که بله ، من و نایل قرار میگذاریم ، نایل تا به امروز مطلبی در این باره ارسال نکرده است زیرا
ما تصمیم گرفتیم تا زمان مناسب به آن صبر کنیم ، من هیچ کاری با شما نکرده ام پس طفا نظرات تنفرانگیز ارسال نکنید !"

طرفدار دیگری ارسال کرد :
"شخصی به من گفته است ملیسا و نایل کنار یکدیگر زیبا به نظر می رسند ، بیایید فقط با هم بگوییم : من در مراسم تشیع جنازه ی ملیسا شرکت نمیکنم
زیرا من او را نکشته ام!"

آیا نایل هوران دوست دختر جدیدی را پیدا کرده است ؟! 1

سلب دیلی
ولی نایل به رابطه ی قبل از ازدواج علاقه ای نداشت!!حتما میخواد باهاش ازدواج کنه!
ملیسا شبیه میمونه نایل عزیز بیا منو بگیر که دسته به دسته یک جا نشسته منتظرتم عشقم من به این بی یو تی فولی انقدر نازم عاشقتم هستم تخمه مرغم بلدم بشکنم