انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: «سیما تیرانداز» با نمایش کمدی روی صحنه می‌رود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
«سیما تیرانداز» با نمایش کمدی روی صحنه می‌رود 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر؛  این کارگردان که با نمایش «تقدیربازان» در جشنواره تئاتر فجر حضور داشت‌ ،‌گفت: طرح اولیه‌ای را در دست دارم که قرار است، سال آینده به همراه هاله مشتاقی‌نیا نگارش آن را انجام دهیم تا اجرا کنیم.

او گفت: این نمایش در فضایی کاملا متفاوت با «تقدیربازان» است و در ژانر کمدی روی صحنه خواهد رفت.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
تیرانداز درباره اجرای عمومی «تقدیربازان» هم توضیح داد: منتظر زمان هستم تا با مدیر تئاترشهر در این‌باره گفت‌وگو کنم، چون اولویت من برای اجرای این نمایش سالن «چهارسو» در مجموعه تئاترشهر است.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
وی گفت: این سالن تنها مکانی است که امکانات نوری مدنظرم برای اجرای نمایش را دارد.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
تیرانداز خاطرنشان کرد: البته قصد ندارم این نمایش را اوایل سال آینده روی صحنه ببرم، چون هم فصل امتحانات است و هم ماه رمضان؛ به همین دلیل در تلاش هستم تا شرایط را برای به صحنه بردن آن در نیمه دوم سال فراهم کنم.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
متن نمایش«تقدیربازان» نوشته‌ی هاله مشتاقی‌نیا و داستان آن درباره شش شخصیت و روابط آن‌ها در مقاطع زمانی مختلف است.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
هومن کیایی، فرناز رهنما، یمین آتشی، روزبه حصاری، بهاره مشیری و نورا هاشمی از بازیگرانی هستند که در این اثر نمایشی برای جشنواره‌ی تئاتر فجر تمرین کرده بودند.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
منبع:ایسنا
...آفرین...
خیلی ممنون