انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تایید دوستی نایل و ملیسا! - وان دایرکشن -
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تایید دوستی نایل و ملیسا!  - وان دایرکشن - 1

این کامنتو خود ملیسا تو اینستاش گذاشته.ترجمه:فقط برای اینکه همه چیو واس همه روشن کنم,درحال حاضر من و نایل همو میبینیم.لطفا خوشحال باشیدما باهم خوشحالیم و امیدوارم این همه چیو دورتر کنه(منظورش تهدیدا و فشاست!)لطفا نقد و انتقادا رو تموم کنید !
 همون فنی که از نایل و ملیسا تو هتل عکس گرفته بود فرستاده.ترجمه:بله.وقتی که ما بیرون رفتیم نایل دستشو دور اون انداخته بود و با موهاش بازی میکرد(موهای ملیسا)واقعا خیلی بامزه بود.تو چند دقیقه داشتن همو میبوسیدن.میز بغلی خیلی ساکت شد(دوستای نایل)و بعد شروع کردن به دست زدن:|نایل سازدهنیشم با خودش داشت و هرازگاهی میزدش.(harmonica به سازی که شبیه سنتور باشه هم میگن) علاوه بر اینا ملیسا یه جای دیگه هم کامنت گذاشته بود که من و نایل باهم رابطه داریم و الان نایل چیزی دراین باره نمیفرسته چون منظر یه زمان مناسبیم.  بعد از همه ی اینا خیلی از دایرکشنرا تو نت بی احترامی خودشونو نسبت به ملیسا نشون دادن و حتی اونو تهدید به مرگ هم کردن  
?...................پ.نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خب .. واقعا نمیدونم چی باید بگم .. امیدوارم که لیاقت هم رو داشته باشن . تنها چیزیه که به عنوان طرفدار حق گفتنشو دارم.دوارم اون دایرکشنر نما هایی که نایل و ول کردن ، تهدید کردن یا همین بلا رو سر ملیسا آوردن دست از کار بچه گونه ی خودشون بردارن و جایگاه خودشون بفهمند . چون در هر صورت نایل با اونا ازدواج نمیکنه. اوناییکه هم که میگن ملیسا زشته ، اتفاقا اون قیافه با نمک و جذابی داره ، حتما قرار نیست دوست دخترش حوری باشه Smile ! خوشبخت شن ایشالا . مث همون آرزویی که برای پری و النور و سوفیا دارم !

توجه عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکس دختره

اینم عکسش دماغش یه جوریه ._.

.__. هیییممم ..

به هم نمیان |-:

چی بگم آخه
فقط میگم ناراحتم ولی اگه نایل دوسش داره=( امیدوارم خوش بخت بشن
=(((((((((((