انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا در مراسم Weinstein Company’s Academy Awards در لس انجلس-21 فوریه 2015
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وووووووووووووووووای عشقممممممممممممممممممممممممممممممم
من بازم سلنا تورممممممممممممممممممممممHeart
خیلی نمکی شده

سلنا در مراسم Weinstein Company’s Academy Awards در لس انجلس-21 فوریه 2015 1

خیلی خوشگل شده مرسی Heart
قیافـه ی تیلور خیلی غربی و نــازه .. ولی قیافه ی سلنا اصن آمریکایی به نظر نمیاد ..

من خودم عاشقه سلنام ولی به نظرم سلنا خیلی ناز نیــس .. فقط با مزه و دوست داشتنیــ و جذابــه (:
(25-02-2015، 19:42)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قیافـه ی تیلور خیلی غربی و نــازه .. ولی قیافه ی سلنا اصن آمریکایی به نظ نمیاد ..

من خودم عاشقه سلنام ولی به نظرم سلنا خیلی ناز نیــس .. فقط با مزه و دوست داشتنیــه (:

سلی درواقع ایتالیا مکزیکیه
(25-02-2015، 19:44)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2015، 19:42)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قیافـه ی تیلور خیلی غربی و نــازه .. ولی قیافه ی سلنا اصن آمریکایی به نظ نمیاد ..

من خودم عاشقه سلنام ولی به نظرم سلنا خیلی ناز نیــس .. فقط با مزه و دوست داشتنیــه (:

سلی درواقع ایتالیا مکزیکیه

اونو که میدونم .. ولی خوب قیافــشو در مقایسه به تیلور گفتــم .. (:
چهقد موی کوتاه بهش میاد
(27-02-2015، 21:54)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چهقد موی کوتاه بهش میاد

ارهههههههههههههTongueBlush
joooooooooooooooooooooon asheghetam selena joooooooooooooooon