انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفته ی تتلو در مصاحبه اش راجب اسفندی ها ۰۰۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
گفته ی تتلو بعد از خواندن اهنگ کی از پشت لباستو میبنده

تو رو خدا اینقدر به من فوش ندید.من آهنگ کی از پشت لباستو می بنده رو واسه عشق سابقم خوندم.

اینی هم که گفتم از هر چی اسفندیه بدم میاد،بخدا فقط منظورم دختری بود که منو تنها گذاشت و بیشتر واسه ریتم آهنگم این جمله رو گفتم و تقصیر من نیست که بعضی ها با شنیدن این جمله فوش میدن چون همتون آهنگ رو سرسری گوش میدین و دقت نمیکنید.من قبل از جمله ی"کاری کردی از هرچی اسفندیه بدم بیاد" توضیح دادم"مگه میشه به تو بگم ازت بدم میاد تکراری شده روندیات رو مخم کم حرفیات نمونده اصن حرفی باهات تو خواستی این چرندیات راجعت از دهن بیاد توقعات ازم زیاد کاری کردی از هر چی اسفندیه بدم بیاد".
یعنی من گفتم امکان نداره این حرفا واقعی باشه.

اسفندیای عزیز،لطفا ناراحت نشید.این فقط یه آهنگه و اون جمله ی از اسفندیا بدم میاد رو بخدا بیشتر واسه ریتم گفتم.

پس خواهش من ازتون اینه که از این به بعد آهنگای این بنده حقیر رو با دقت گوش بدید.

بازم میگم:همش چرند بوده.

بازم شرمنده ی همه ی اسفندیام.دوستتون دارم اسفندیای عزیز

خوب من چون خودم اسفندیم این پست و گذاشتم ک اسفندیا بدونن قضیه چی بوده

اسفندیا ی عزیز سپاااااااااس بدین

ببخشید اگه تکراری بود

خاک تو سر دختره که تتلو رو تنها گزاشت
چه بی لیاقتی بوده
ممنون
اووووووووووق
کاش میگفت از اردیبهشتیا بدم میاد و واقعا بدش میومد
من به شخصه افتخار میکردم

.
.
.
.
.
ینی اسفندیا در این حد بی جنبه اند که با ی حرف ناراحت شدن
نچ نچ نچ نچ
(09-04-2015، 17:08)ℙ@я☤ᾔ@ℨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اووووووووووق
من به شخصه افتخار میکردم

.
.
.
.
.
نچ نچ نچ نچ

لایک داری
منم اسفندیم
(09-04-2015، 17:08)ℙ@я☤ᾔ@ℨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اووووووووووق
من به شخصه افتخار میکردم

.
.
.
.
.
نچ نچ نچ نچ
بی جنبه خودتیو... Angry
خوبه خودِشَم فَهمیده چَرَند میگه :>
خیلی از دخترا دوست دارن با تتلو دوست بشن این دختره دیگه خیلی خنگ بوده
(28-06-2015، 11:03)گیسو جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی از دخترا دوست دارن با تتلو دوست بشن این دختره دیگه خیلی خنگ بوده

تودوس داری؟
صفحه‌ها: 1 2