انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس خنده دار خفن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دختره تو چت گفت : یه چیزی ذهنمو مشغول کرده بپرسم ؟؟
گفتم بپرس ، گفت : وای فــای همون انــدرویده؟
من برم نفت بیارم خودمو آتیش بزنم

*

*

عایا میدونستید فرق بین نارنگی و پرتقال چیه ؟
نارنگی شلوار کردی میپوشه ولی پرتقال ساپورت !
نه جون من اطلاعات رو کیف کردی ؟ گنجینه اطلاعات نایابم !

*

*

شما اگه دقت کنین ، خود کلمه “رودرواسی ، رودروایسی ، رودربایسی ، رودربایستی”
هم سر انتخاب گزینه درست تعارف داره ، از ما چه انتظاری میره !؟

*

*

قانون اصلی رانندگی در ایـــران :
ببیــــــن اگه تو خری ، من از تو خــــر تــــرم

*

*

بچه ۷ساله آیفون فایو اس دستشه ؛ خدا شاهده من همسن این بودم تنها خواستم از خانوادم این بود که وقتی خیار پوست میکنن منو صدا کنن پوست خیارا رو بخورم !

*

*

*

*

بالاخره ما نفهمیدیم به کسی که داره میاد باید بگیم خوش آمدید یا به کسی که داره میره..!!

*

*

به بابام میگم گاز قطع شده میگه: ببین فیوزش نپریده…خداوندا نا امیدم من از این زندگی…

*

*

فـقـط خـواستـم یـادآوری کـنـم اون کسـی کـه نـصـف شـب مـیـره دسـتشـویـی کـم کـسـی نـیـسـت

*

*

عـــــروس خــــانم آيا بـــنده وكـــيلم؟
.
.
.
عـــروس رفته با دوس پـــسراش بـــهم بــــزنه

*

*

مورد داشتیم چاه دستشویی طرف پر شده گرفته چند بسته ساقه طلایی ریخته تو چاه کل آبش خشک شده

*

*

از دختره پرسیدن پینت بال دوست داری ؟ گفته آره بابا اکثر آهنگاشو دارم

*

*

(بفرمایید شام)
یارو یه ساله رفته کانادا !! بعد به گوشکوب میگه:
.
.
.
از اونایی که غذا رو باهاش له میکنن!! (البته با لهجه غلیظ کانادایی!!)
مردي قصد خودكشي داشت به بالاي صخره بلندي رفت و طــــــنابي به گردنش انداخت و آن را به صخره بست،مقداري سم خورد و خود راآتش زد وخود را پرت كرد ودر همان حال به سمت سر خود شليك كرد.تير به خطــــــارفت و طــــــناب را قطــــــع كرد مرد كه از حلق آويز شدن، نجات يافت به داخل آب افتاد و آتش خاموش شد و تهوع، سم را از بدن او دفع كرد.ماهيگيري اورا ديد و از آب زنده بيرون آورد

.
مرد به بيمارستان تامین اجتماعی منتقل شد و در آنجا بعلت نبود امكانات درگذشت22000000
چقد خندیدم Angel
مرسی خیلی خوب بود
خخخخخBig Grin
وای خدا اینا چی بود25r3025r3025r3025r3025r30
((((((((((((:*
:9lp::9lp::9lp:
HeartHeartHeartHeart
(26-02-2015، 21:12)کیم ایون هوک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مردي قصد خودكشي داشت به بالاي صخره بلندي رفت و طــــــنابي به گردنش انداخت و آن را به صخره بست،مقداري سم خورد و خود راآتش زد وخود را پرت كرد ودر همان حال به سمت سر خود شليك كرد.تير به خطــــــارفت و طــــــناب را قطــــــع كرد مرد كه از حلق آويز شدن، نجات يافت به داخل آب افتاد و آتش خاموش شد و تهوع، سم را از بدن او دفع كرد.ماهيگيري اورا ديد و از آب زنده بيرون آورد

.
مرد به بيمارستان تامین اجتماعی منتقل شد و در آنجا بعلت نبود امكانات درگذشت22000000
خیلی خنده داره
صفحه‌ها: 1 2