انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آلبوم چدید زدبازی به نام "بزرگ" منتشر شد...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
جلد دوم  آلبوم بزرگ با حضور :
 مهراد هیدن ، سهراب ام جی و سامان ویلسون  
شامل ۱۹ ترک گرد آوری شده است ؛ 
خوانندگان مهمان : تارا صالحی ، آرش دارا ، کیارش و سیامک

نام آهنگ های آلبوم بزرگ ، جلد دوم  :
برزیم بهم ، بی تاب  ، بزرگ ، الو ال ،امروز نه ، فردا ، قرمز ،گل آقا ، هارم ،همین ک. ها
کافی نیست ، خورشید ، پاشو ،پشت دست ،شیدا ، تا ته ، تند نرو ،وایسا ، یکی دیگه

01.Bozorg - Bitab
02.Bozorg - Farda
03.Bozorg - Kaafi Nist
04.Bozorg - Taa Tah
05.Bozorg - Berizam Beham
06.Bozorg - Haaram (Ft Sohrab MJ)
07.Bozorg - Golagha
08.Bozorg - Pasho (Ft Arash Dara)
09.Bozorg - Yeki Dige (Ft Arash Dara)
10.Bozorg - Ghermez (Ft Tara)
11.Bozorg - Emrooz Na (Ft Kiarash)
12.Bozorg - Tond Naro
13.Bozorg - Hamin.K.Ha (Ft Sohrab MJ)
14.Bozorg - Eloel
15.Bozorg - Khorshid (Ft Arash Dara & Tara)
16.Bozorg - Bozorg (Ft Arash Dara)
17.Bozorg - Vaysa (Ft Arash Dara)
18.Bozorg - Posht Dast (Ft Sohrab MJ)
19.Bozorg - Sheyda (Ft Siamak)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلبوم چدید زدبازی به نام "بزرگ" منتشر شد... 1

برای دانلود آلبوم به صفحه وبلاگ مراجعه کنید...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://best-music-dl3.mihanblog.com/post/235
دان کردم ولی هنوز گوش ندادم 

فعلا ک تو شبکه های اجتماعی همه مردم و رپر ها دارن میگن البوم ضعیفی بوده
چقد آهنگآ خوبن... ☺
Hate VILI
ولی فکر میکردم میترکونن!!!
از همون اوّل آلبوم ویسلون شروع کرد به تیکه انداختن !

آهنگسازی هم که عالی ...

منو یاد آهنگسازی های مهراد هیدن تو زاخارنامه انداخت (:
ترکای گنگ آلبوم مث بریزیم بهم و گل آقا تا حدودی خوب و قوی بودن...
ولی بقیه ترکا اصلا در حد اسم زدبازی نبود! 
ورسای راک مهراد کلا رو مخ و ضعیف بود 
با ترکایی مث خورشید و ... که رپ نبودن اصلا حال نکردم(شاید بعضیا خوششون اومده باشه)

تو آهنگای پارتی و حتی گنگ خلا سیجل و جی جی کاملا حس میشد + کروس های نسیم
از همه مهمتر ضعف وجود آهنگسازی به اسم جی جی تو آلبوم بود!!! بیتا ی جور بودن جوری که هندزفری دوبار گوش میدادی سردرد میگرفتی
بیت ها حرفی برای گفتن نداشتن از نظر من
با مقایسه بیت های این آلبوم با آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه میتونید کاملا به برتری جی جی تو آهنگسازی نسبت به مهراد پی ببرید

نظر شخصی: زدبازی بدون جی جی و سیجل ونسیم تموم شدست برای من... Sad
(02-03-2015، 17:53)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با ترکایی مث خورشید و ... که رپ نبودن اصلا حال نکردم(شاید بعضیا خوششون اومده باشه)

از همه مهمتر ضعف وجود آهنگسازی به اسم جی جی تو آلبوم بود!!! بیتا ی جور بودن جوری که هندزفری دوبار گوش میدادی سردرد میگرفتی
با مقایسه بیت های این آلبوم با آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه میتونید کاملا به برتری جی جی تو آهنگسازی نسبت به مهراد پی ببرید

خب...تو نمیتونی اینجوری نظرتو بگی....اولا ترک های گنگ آلبوم نه گلاغا بود نه بریزیم بهم.....
پشت دست بودو....همین که هــــَ....با الو ال....آره خلا جی جی در چرت گفتناش احساس میشد...تو این آلبوم رسما جواب جیشرو و گی گی دادع شد...
بیت ها از نظر من عالی بودن....بیت ترک بیتاب که اشک منو دراورد...توی آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه تنها بیت قوی بیت آهنگ مهمونی خودمونه بود....که گی گی با شِِير کردنش ارزش بیتو آورد پایین....
مهراد حداقل در بیت سازی ادعا نداره...مهم اینه....بعدشم....زدبازی بدون جی جی بهتر شد....حالا سیجلو میشه گفت خوب بود....نسیمم که تارا جاش اومد...
حالا چی داری بگی...؟
(02-03-2015، 17:53)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این حرف رو قبول دارم !

جی جی بیت هاش بهتر از مهراد هیدن ..

مشکل مهراد هیدن اینه که خیلی کلاسیک کار میکنه

تو آلبوم بزرگ به نظر من بیت های کلاسیک بهتر از گنگ و پارتی بودن

ولی جی جی توی هردوتای اینا خوبه !

آهنگسازی خود آهنگ پیر شدیم ولی بزرگ نه که 7 دقیقه بود ..

یه معجون عالی از موسیقی کلاسیک و  موسیقی مدرن بود !

به نظر من آهنگسازی ، تِرِک پیر شدیم ولی بزرگ نه  یکی

بهترین موسیقی های تلفیقی توی رپ بود !
نقل قول: خب...تو نمیتونی اینجوری نظرتو بگی....اولا ترک های گنگ آلبوم نه گلاغا بود نه بریزیم بهم.....
منظورم از گنگ ، گنگ و دیس و کل کل بود :/
که ترکایی که تو گفتیم جزوشون بود
البته با الوال حال نکردم!!! خیلی ضعیف بود...
پشت دس و همینه که هستم خیلی خوب بودن ولی اونقدری که بگیم جر دادن فلان! در اون فقط بریزیم بهم و گل آقا بود که دیس بود

من کار ندارم به اینکه جواب کی داده شد یا جواب کی داده نشد! قطعا اونام(مخصوصا پیشرو ) جوابایی دارن
ردوبدل شدن دیس طبیعیه حساس نشو ... Smile
صحبت من درباره خوده آلبومه!!!

نقل قول: بیت ها از نظر من عالی بودن....بیت ترک بیتاب که اشک منو دراورد...توی آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه تنها بیت قوی بیت آهنگ مهمونی خودمونه بود....که گی گی با شِِير کردنش ارزش بیتو آورد پایین....

البته اینم بگم آهنگای مهراد فاز دارک داره شبیه آهنگای راکه شایذ تو از این نوع آهنگا بیشتر خوشت بیاد!(یکمم سلیقه ایه)
شایدم از هرچی مهراد بزنه خوشت بیاد Rolleyes
ولی درمور بیتای آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه اصلا باهات موافقم نیستم... 
اکثر ترکا مث تهران مازراتی و مهمونی خودمونه وپیرشدیم ولی بزرگ نه و ... بیتاشون عالی بودن

نقل قول: مهراد حداقل در بیت سازی ادعا نداره...مهم اینه....بعدشم....زدبازی بدون جی جی بهتر شد....حالا سیجلو میشه گفت خوب بود....نسیمم که تارا جاش اومد...
حالا چی داری بگی...؟

مهراد که کلا خدای ادعاست مث جی جی...
زد بازی بدون همون جی جی که میگی تو آهنگسازی کاملا یکنواخت میشه کاراش(نمونه بارزش آهنگسازی همین آلبومه)
بدون این سه تا حرفی تو سبک پارتی(که همه زدو برای این میشناسن) نداره
گنگش بخاطر اومدن سامان میتونیم بگیم قوی تر شده...
تاراهم بنظرم به هیچوجه جایگزین مناسبی برای نسیم نیست(با این نیمچه صدایی که ازش شنیدم)
(03-03-2015، 19:40)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خب...تو نمیتونی اینجوری نظرتو بگی....اولا ترک های گنگ آلبوم نه گلاغا بود نه بریزیم بهم.....
منظورم از گنگ ، گنگ و دیس و کل کل بود :/
که ترکایی که تو گفتیم جزوشون بود
البته با الوال حال نکردم!!! خیلی ضعیف بود...
پشت دس و همینه که هستم خیلی خوب بودن ولی اونقدری که بگیم جر دادن فلان! در اون فقط بریزیم بهم و گل آقا بود که دیس بود

من کار ندارم به اینکه جواب کی داده شد یا جواب کی داده نشد! قطعا اونام(مخصوصا پیشرو ) جوابایی دارن
ردوبدل شدن دیس طبیعیه حساس نشو ... Smile
صحبت من درباره خوده آلبومه!!!

نقل قول: بیت ها از نظر من عالی بودن....بیت ترک بیتاب که اشک منو دراورد...توی آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه تنها بیت قوی بیت آهنگ مهمونی خودمونه بود....که گی گی با شِِير کردنش ارزش بیتو آورد پایین....

البته اینم بگم آهنگای مهراد فاز دارک داره شبیه آهنگای راکه شایذ تو از این نوع آهنگا بیشتر خوشت بیاد!(یکمم سلیقه ایه)
شایدم از هرچی مهراد بزنه خوشت بیاد Rolleyes
ولی درمور بیتای آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه اصلا باهات موافقم نیستم... 
اکثر ترکا مث تهران مازراتی و مهمونی خودمونه وپیرشدیم ولی بزرگ نه و ... بیتاشون عالی بودن

نقل قول: مهراد حداقل در بیت سازی ادعا نداره...مهم اینه....بعدشم....زدبازی بدون جی جی بهتر شد....حالا سیجلو میشه گفت خوب بود....نسیمم که تارا جاش اومد...
حالا چی داری بگی...؟

مهراد که کلا خدای ادعاست مث جی جی...
زد بازی بدون همون جی جی که میگی تو آهنگسازی کاملا یکنواخت میشه کاراش(نمونه بارزش آهنگسازی همین آلبومه)
بدون این سه تا حرفی تو سبک پارتی(که همه زدو برای این میشناسن) نداره
گنگش بخاطر اومدن سامان میتونیم بگیم قوی تر شده...
تاراهم بنظرم به هیچوجه جایگزین مناسبی برای نسیم نیست(با این نیمچه صدایی که ازش شنیدم)
خب این نظر شخصی توعه
بیت های این آلبوم به خاطر این یکنواخت بود که موضوش یکنواخت بود....مثلا اینجوری نبود که یکی مهمونی باشه....یکی گنگ...
تو مثه اینکه آلبومو با دقت گوش نکردی..
الله وکیلی مهراد هیچ وخت ادعای بیت سازی نداشت.....
صدای تارا:ببین تارا 17 سالشه....نسیم 30
خب معلومه صداشون فرق داره...بعد تارا خواننده ی مهمان بود....قرار نبود تو همه ی آهنگا باشه.....همین تارا رو 5 سال دیگه ببین
نقل قول: بیت های این آلبوم به خاطر این یکنواخت بود که موضوش یکنواخت بود....مثلا اینجوری نبود که یکی مهمونی باشه....یکی گنگ...
تو مثه اینکه آلبومو با دقت گوش نکردی..

._.

موضوعش یکنواخت بود !!!!!!!!!!
گنگ دیس بیوگرافی سنتی حتی فلسفی و پارتی!!!!!!
اتفاقا البوم از نظر تنوع موضوع و سبک خیلی قوی بود!
صفحه‌ها: 1 2