انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آخرین آرزوی یک بچه سرطانی این است که با تیلور سویفت برقصد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این بچه 4 ساله که که آریاجا نام دارد و مبتلا به سرطان میباشد ، دوست دارد که خانم سویفت را ملاقات کرده و با ایشان برقصد .
 این یکی از آخرین آرزو های این بچه چهار ساله میباشد .  
خانواده آریاجا سعی کرده اند که از طریق توی/یت کردن این را به خانم سویفت اطلاع دهند .
خانم سویفت نیر برای این کودک پکیج خاطرات به همراه یمک پوستر امضا شده فرستاده اند 
اما خانواده آریاجا امیدوارند بتوانند خانم سویفت را از طریق اسکایپ داشته باشند .  

آخرین آرزوی یک بچه سرطانی این است که با تیلور سویفت برقصد 1
crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
الهی :"(
چه اهمیتی میدن حالا تو ایران .. |:
طرف با هزار تا ارزو میمیرد البته شاید بعضی از خانواده ها به خواسته های اون بیمار اهمیت بده و براوردشون کنه قبل مرگش
خودم سرطان دارم
از اون جایی کهـ تیلور بهـ طرفدار هاش خیلی اهمیت میدهـ من فکر میکنم آرزوی این بچهـ برآوردهـ میشهـ(:
اخی
مثل اون بچه سرطانی ک سلنا باهاش چت تصویری داشت
البته ی مدت بعدش دختره فوت کرد
هر.چند وقت پیش یک دختر دایرکشنر دو روز قبل از تولدش مرد.تنها آرزوش دیدن زین بود، کی توجه کرد؟؟؟ کی فهمید؟؟!! کی واکنش نشان داد؟ بجز خانواده و دوستاش کی فهمید؟؟؟
آخی crying
(08-03-2015، 15:40)امیرعلی عبدلاهی اقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم سرطان دارم

سرطان؟؟؟؟؟؟
سرطان چی؟؟ crying
آخی عزیزم crying crying crying crying crying crying
میدونستمـ =)
تیلور صد در صد میرهـ پیششـ :|
قربونهـ عشقمـ برمـ کـ اینقد مهربونهـ :/
صفحه‌ها: 1 2