انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عصبانیت تتلو از افرادی که زیر پستاش فوش میدن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صحبتهای امیر تتلو:يعنى واقعا پست قبلى انقدر فحش و بى احترامى ميخواست ؟!؟ بابا دارم راجع به قهرماناتون و تيم ملى كشورتون حرف ميزنم !! اصلا من توهم زدم !! ولى منظورم اينه كه الانم خيلى بى شعورو بى معرفتن كه اين شيش نفر همه جا همراه تيم ملى نيستن !!! بابا اصلا من توهم اما به كسى كه توهم زده فحش خوار مادر ميدن ؟!؟ چرا انقدر يه سريا پست فطرتن ؟!؟ آخه واقعا فحش دادن چه دليلى داره به غير از سوزش و حسادت !؟؟ آخه چرا انقدر حسووود داريم تو كشورمون؟؟؟ چرا منو ميبينيد انگار قاتل پدرتون و ديدين ؟!؟ هان !!؟ خوب نيا تو پيج آقا !! نيا تو خانوم !! چاقو كه زير گلوت نذاشتن دوست ندارى نيا تو كه باسنتم آتيش نگيره و هرچى لايقه باباته كه تورو پس انداخت مياى اينجا جلو زن و بچه مردم مينويسى !!! همينا كه فحش ميدن ميبيننم ميان عكس ميندازنااااا اما اينجا مثلا جلو چهار تا دختر ميخوان خيلى باحال باشن مثلا !!!! باشه بابا تو ريدى به ما اصلا تو بروسلى اما دوست ندارى آدم باش و بلاك كن اگه راست ميگى !!! ميخوام روزى ٦٠ تا پست بدم تو دوس ندارى بلاك كن تا آتيش نگيرى
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عصبانیت تتلو از افرادی که زیر پستاش فوش میدن 1