انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بریتنی اسپیرز از حضور چارلی ابرسل بسیار شکرگزار است +ماجرای همکاری با ایگی آزالیا!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بریتنی اسپیرز از حضور چارلی ابرسل بسیار شکرگزار است +ماجرای همکاری با ایگی آزالیا! 1

بریتنی اسپیرز از حضور دوست پسر خود ، چارلی ابرسل بسیار خرسند است.

خواننده ی 33 سالهـ اخیراً به ما گفته است "من بسیار شکرگزارم برای داشتن او در گوشه ای از زندگی ام!"
او مرد خود را بسیار دوست دارد به طوری که بر لباس خود در کنسرتش جملهـ "من عاشق چارلی هستم " نوشته شده بود.

بریتنی میگوید چارلی در رابطه با این کار او گفتهـ "تو شیرین ترین دوست دختر کل دنیایی!" گفت "او از اینکه من اینکار را کردم بسیار خوشحال بود!"

خب با این همهـ ، آیا بریتنی قصد ازدواج با چارلی را در سر دارد ! "شما هرگز نمیدانید " او میگوید "چه کسی میداند ؟!"

اسپیرز که در حدود 5 ماه است که ابرسل را می شناسد ، در رابطه با همکاری با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایگی آزالیا  نیز سخن گفت:

وقتی از او پرسیده شد که در نهایت چه موقع آهنگ آنها منتشر خواهد شد گفت :"شما باید صبر کنید و ببینید !خیلی هیجان انگیز است.
خیلی خوبهـ ، باید چیزی را بگویم ، من او را در تلویزیون دیدم و مانند کودکی که در شیرینی فروشی است شدم ! با خود گفتم "من عاشق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایگی  ام"

و گفتم "این ویدئوعالی است من میخواهم با او همکاری داشته باشم!" و خب این خیلی عجیب بود! و پس از یک  هفته مدیربرنامه های او به من گفت که او نیز
یکی از فن های من است! "

سلب دیلی