انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایا بهشت زیر پای اینان است؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
اونی که اون بالاست باس تصمیم بگیره نه ما آدما که همه چیزهارونمیبینیم
اقا و خانمی ک خطو نشون برا حجاب میکشی

ب شما چ ربطی داره چطور میگردم مننن

خدا تو دوزخ یقه منو میچسبه ن شما خودت خطا نکن بقیرو نصیحت نکن لازم نیس

من مشروبمو سیگارمو دختر بازیمو میکنم ب شما چ خدا یقه منو میگیره ن شما
بیخیال بابا 

سخت میگیرینا 

آدم باید ی جوری باشه ک جامعه ش بپذیرتش

جامعه ماهم دختری ک با مد پیش بره رو میپذیره 
(14-03-2015، 21:48)هاکان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا و خانمی ک خطو نشون برا حجاب میکشی

ب شما چ ربطی داره چطور میگردم مننن

خدا تو دوزخ یقه منو میچسبه ن شما خودت خطا نکن بقیرو نصیحت نکن لازم نیس

من مشروبمو سیگارمو دختر بازیمو میکنم ب شما چ خدا یقه منو میگیره ن شما

بردیا خفه شو
اره حتما بهش زیر پای توئه پس الکی بهم گفتی بهت نماز خوندن یاد بدم
نقل قول: !!!
هوووووو یاسی مودب باش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا بهشت زیر پای اینان است؟؟؟؟؟ 5

این ازادی که میخواین؟
مد بودن هر چیز بستگی به شخصیت یک ادم داره یه نفر چادر و مد میدونه یه نفر مانتو روسری و...

الان چرا پسرا یا دخترا همش سرشونن به هم دیگه میجنبه ؟!!! چون از بچگی دختر و از پسر (وبلعکس)جدا کردن از یکدیگر .خب هر چیزیو از یه شخص دور کنی کنجکاوتر میشه و پی شو میگیره که چرا اینا رو از ما دور قرار دارن .واقعیته دوستان...

معلم انگلیسی ما میگفت: زمان ما که دخترا و پسرا به هم نزدیک بودن (مدرسه،محله،کوچه و...) به خدا با اینکه به هم نزدیک بودیم سرمون نسبت به هم نمیجنبید چون تو ذهنمون رفته بود اقا این دختر یا پسر از جنس(از نظر داشتن مشخصات انسانی...!!) خودت هستن پس دلیلی نبود که ما دنبال مبحث های ناجور باشیم 

اینم بگم صحبتم و تموم کنم...!!!!

یکی دو سال پیش بنده رفته بودم خونه یکی از دوستانم برای رفع مشکلات رایانش...!!! برای این که مشکل حل بشه به اینترنت نیاز داشتم برادر کوچیکش که اون موقع ۹ سالش بود گوشیه برادرشو ببرداشته بود رفته بود اینترنت از طرفی هم اینترنت رایانه کند شده بود به دلیل گشت و گذار این پسربچه در اینترنت . به پسر گفتم میشه اینترنت گوشیو خاموش کنی گفت باشه...!!! بعد دوستم که بلند شد گوشیشو از رو میز برداره صفحه گوشیو که روشن کرد گوگل باز شد به نظر شما این پسر بچه چه چیزی تو گوگل داشته سرچ میکرده خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!! نه واقعا؟!؟! سرچ کرده بود «دختران چه چیزهای دارند؟»!!!!!!! عمق فاجعه با این موضوع مشخص شد(کنجکاوی یا موضوعات انحرافی ؟!!)

پس دنبال کردن یه دختر توسط پسر و قضایای دیگر...!!! به این موضوعات اشاره میکنه 

بمیرم اگه این موضوع دروغ باشه 
مادرا اینطوری ندیدم بیان بیرون و البته بهشت زیر پای مادر هاست بخاطر درد ها و زحمت هایی که می کشن 
امر به معروف ونهی ازمنکر این دلیل زدن تاپیک هست لطفا اسپم ندید
هرکه خواهد پند گیرد هرکه خواهد نگیرد 
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6