انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گران ترین هزینه های آرایش کیم کاردایشان + مدل آرایش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هر یک از بازیگران هالیوودی ، برای آنکه ظاهر زیبایی داشته باشند آرایش های زیادی را بر روی صورت خود انجام می دهند که هزینه ی این آرایش ها هم خیلی سنگین است .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم کارداشیان یکی از آن دسته از افراد است که مانند بسیاری از بازیگران هالیوودی برای آنکه ظاهر خود را زیبا جلوه دهند ، آرایش های خاصی را انجام می دهد که قیمت های خاصی هم دارد .
کیم کارداشیان طبق مصاحبه ای که با یکی از مطبوعات خبری داشته ، اعتراف کرده که برای خرید هر دوره لوازم آرایشی اش ، مبلغ 2 هزار دلار هزینه می کند یعنی چیزی حدود 7 میلیون تومان . که این 7 میلیون تومان را فقط صرف خرید چیزهایی می کند که بعد از مدت کوتاهی تمام می شود و دوباره باید بخرد.

کیم کارداشیان طی این مصاحبه از نوع محصولات و مارکشان هم گفت و بیان کرد که : من دارای پوستی بسیار خشک هستم و برای همین از کرم آب رسان و مرطوب کننده ی خیلی قوی به نام « guerlain orchidee imperiale the rich cream  » و یا مخفف فارسی آن از مارک « ایمپریال » استفاده می کنم . این کرم میزان چربی خوبی با رایحه ی بسیار عالی دارد و من از آن خیلی راضی هستم . کیم کارداشیان این کرم را که 50 گرم بیشتر ندارد ، به مبلغ 500 دلار می خرد یعنی چیزی حدود 1 میلیون و 750 هزار تومان .

همچنین او برای بدن خود از لوسیون بدن با مارک «  tracie martyns shakti resculpting » استفاده می کند و یک بسته ی 200 میلی لیتری آن را به قیمت 160 دلار یعنی 560 هزار تومان می خرد.
 البته در بین لوسیون های بدن خود از یک مارک دیگری هم تعریف می کند به نام « natura bisses c+c vitamin » که می گوید بوی پرتقال آن بسیار محشر است و من بسته ی 70 گرمی آن را 120 دلار می خرم و البته گاهی اوقات از آن استفاده می کنم .
جالب اینجاست که پس از دادن این همه اطلاعات درباره ی طرز آرایش کردنش ، کیم کارداشین شیوه ی پاک کردن این آرایش های سنگین را هم بیان کرد و گفت که برای پاک کردن این کرم ها از دستمال مرطوب کننده ای استفاده می کند که پک 7 تایی آن را به قیمت 1.90 دلار می خرد .
او همچنین از دوستانش گفت که دوستان اطرافش زیاد آرایش نمی کنند و اگر بخواهند برای یک قرار ملاقات دوستانه به بیرون از خانه بروند ، حتی موهایشان را هم زیاد مرتب نمی کنند اما او بخاطر شغلی که دارد و شهرتی که از پس شغلش برایش به وجود آمده همیشه مرتب و آرایش کرده می باشد و از این مسئله هم خیلی خوشحال است .
 در زیر تعدادی از تصاویر کیم کارداشیان را باهم مشاهده می کنیم .
گران ترین هزینه های آرایش کیم کاردایشان + مدل آرایش 1

نظر و سپاس یادتون نره...(:
خیلی زیباست
مرسی
سومی قشنگ نیس