انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس های عرفانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اس ام اس عرفاني smskhooneh.blogfa.com

.

.

طوفان های حوادث، اخلاقیات و روحیات انسان را تقویت می کند. گوته

.

.

طوفان های حوادث، اخلاقیات و روحیات انسان را تقویت می کند. گوته

.

.

آن که طالب آسایش جان و تن است باید شکیبا و بردبار باشد ، در دوستی و داد و ستد با مردم کژی و کاستی و فریبکاری نکند . چون گناهی از کسی بیند و بر او دست یابد ببخشد ، و کینه خواه و تیز خشم و دشمن سوز و نا بردبار نباشد . بزرگمهر

.

.

بهترین درمان برای قلوب شکسته این است که دوباره بشکند . سام منتز

.

.

نیرنگ پیران بدنهاد ، تنها با مرگ به پایان می رسد . ارد بزرگ

.

.

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ، یک شمع روشن کنید. کنفسیوس

.

.

بردن همه چیز نیست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا . وئیس لومباردی

.

.

وقتی دیوانسالاران از نزدیکان فرمانروایان شدند دیگر امیدی به رشد کشور نیست . ارد بزرگ

.

.

اگر ما چیزی را می خواهیم برای آن نیست که دلیلی بر آن پیدا کرده ایم بلکه چون آن را می خواهیم برایش دلیل پیدا می کنیم. شوپنهاور

.

.

بیچاره مردمی که فرمانروایانشان ، شاگردان رسانه ها باشند . ارد بزرگ

.

.

آن که پیروی خرد است دل به هوس نمی سپارد . بزرگمهر

.

.

ما ندرتاً درباره آنچه که داریم فکر می کنیم ، درحالیکه پیوسته در اندیشه چیزهایی هستیم که نداریم . شوپنهاور

.

.

من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون

.

.

آدم با ادب دروازه دلها را همیشه گشوده می بیند . ارد بزرگ

.

.

علمی که با تقوا و پرهیزگاری همراه نباشد پشیزی ارزش ندارد . لویی

.

.

میان گام نخست و آرمان بازه ای نیست ، آنچه داریم اندازه نیروی کنونی ماست . ارد بزرگ

.

.

رای پیشرفت سه چیز لازم است: اول پشتکار، دوم پشت کار، سوم پشت کار. لرد آویبوری

.

.

هنگامی که برخواستم از ایران ویرانه ای ساخته بودند و از مردم کشورم بردگانی زبون ، سپاه من نشان بزرگی و رشادت ایرانیان در طول تاریخ بوده است سپاهی که تنها به دنبال حفظ کشور و امنیت آن است . نادر شاه افشار

.

.

پرهای خون آلود برآزندگان نقش زیبای آزادی آیندگان است. ارد بزرگ

.

.

ارزش یابی هر چیز بستگی به توان خواهی آن دارد . فردریش نیچه

.

.

آرمان را نباید فراموش ساخت اما می توان هر دم ، به روشی بهتر برای رسیدن به آن اندیشید . ارد بزرگ

.

.

راز جوانی من در این است که هر روز چیز تازه ای یاد می گیریم . سولون

.

.

بدست آوردن آنچه را که ما آرزو داریم موفقیت است اما چیزی را که برای بدست آوردنش تلاش نمی کنیم ، خوشبختی است . لوسیا

.

.

آنگاه که شب فرا رسید و همه پدیدگان فرو خُفتند ابردریاها به پا می خیزند، آیا تو هم بر می خیزی ؟ ارد بزرگ

.

.

همیشه به خاطر داشته باشید که دنیا هرگز مدیون شما نیست ، زیرا قبل از شما نیز وجود داشته است . جان استیل

.

.

وقتی که شما به بدبینی عادت کنید ، بدبینی به اندازه خوشبینی مطلوب و دوست داشتنی است . آرنالد بنت

.

.

پیش از آنکه با کسی پیمانی ببندید ، دمی درباره توانایی خود در اجرای آن بیندیشید و سپس پاسخ گویید . ارد بزرگ

.

.

زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه

.

.

تنها زمانی می توانید چیزی را که ریشه های عمیق در فرهنگ شما دارد به وضوح ببینید که آن چیز در کار دور شدن از شما و فرو رفتن در دور دست باشد . جی.هیلیس میلر

.

.

شکست های زندگی ، درهای پیروزی را می گشاید و خودپسندی درهای پیروزی را یکی پس از دیگری می بندد . ارد بزرگ

.

.

خوشا به حال پیمان منشانی که وجودشان به پیرایه پاکی و شرم آراسته شده . بزرگمهر

بالاترین شکل نادانی هنگامی است که چیزی را انکار کنی که درباره آن چیزی نمی دانی !
.
.
کشتی در ساحل امنیت بیشتری دارد ولی هرگز برای ساحل ساخته نشده است !
.
.
شخص نابینایی از سِنت آنتونی پرسید : ممکنه چیزی بدتر از از دست دادن بینایی باشه ؟ او جواب داد : بله ، از دست دادن بصیرت !
.
.
حرف های تند خود را با عصبانیت تان همراه نکنید ؛ فرصت های زیادی برای تعویض حالتان خواهید داشت اما هرگز فرصت تغییر گفته هایتان را پیدا نخواهید کرد !

الهی تو بخشنده ترین و زیباترینی ، گوهر اشک میخری

دل شکسته میخواهی ، و عمل بی ریا میپذیری .

ما را از گناه سبکبار کن ، و دیدگانمان را اشکبار و قلبمان را به عشق خودت گرفتار . . .

آمین

.

.

هر کسی می تواند دانه های یک سیب را بشمارد

اما

تنها خداوند میتوانه سیب های یک دانه را بشمارد . . .

.

.

.

آنهایی که به بیداری خداوند اعتماد دارند ، راحت تر می خوابند . . .

.

.

یک جمله زیبا از طرف خدا :

“قبل از خواب دیگران را ببخش و من قبل از اینکه بیدار شوید ، شما را بخشیده ام” . . .

نفسی بیا و بنشین سخنی بگو و بشنو
که به تشنگی بمُردم بَرِ آب زندگانی&&&

ثبت نام عاشقان در دفتر دیوانگی است
حاصل این عاشقی از جان و تن بیگانگی است&&&

اگر در خواب می دیدم غم روز جدایی را
به دل هرگز نمی کردم خیال آشنایی را&&&