انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1. -لی مین هو در منطقه ی Hک سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمده،هنگام تولد او 3،200 کیلوگرم بود.

140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

2.لی مین هو تنها فرزند خانواده نیست،او یک خواهر به نام یون کیونگ که در عکس زیر مشاهده میکنید دارد.
3.لی مین هو در کودکی مثل نقشی که در پسران فراتر از گل ایفا کرد از شنا کردن میترسید،همین طور که
میبینید او و خواهرش با جلیقه به ابتنی میروند.

4.او علاقه زیادی به روزنامه خواندن داشت و از حافظه خوبی برخوردار بود و استعداد خوبی در یادگیری جدول
ضرب داشت.
5.غذای مورد علاقه اش از کودکی تا به حال گوشت گاو همراه با فلفل قرمز است.
6.او یک کودک بسیار خجالتی بود و از همان کودکی در میان همسالانش یک سر گردن بلندتر بوده است.
7.او از فیزیک بدنی ضعیفی برخوردار بود و با رفتن به تکواندو سعی در بهبود ان کرد و بهد از ان به صورت جدی
فوتبال را تحت نظر یک مربی تعلیم دید و در ان موفق بود.
8.او در فوتبال روز به روز پیشرفت بیشتری داشت،یکبار دست راست او دچار شکستگی شد و او مجبور به تمرین
کردن با دست چپش شد و همین باعث شد که او بتواند در حال حاظر با هر دو دست خود بنویسد.
9.در دبیرستان بود که به او پیشنهاد بازیگری شد و از اون به بعد بود که هدف زندگی اش تغییر کرد و بازیگری
حرفه اش شد،همچنین در تبلیغاتی برای نوجوان ها بازی میکرد.
عکس زیر 18 سا لگی و جشن فارغ التحصیلی اش از دبیرستان است.(خوشتیپ بوده همیشه140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)
10.او بسیار با احساس است و رابطه بسیار خوبی با مادر و خواهرش دارد،مادرش یکبار گفت مین هو خیلی وقت
ها برایم عطر،لوازم ارایش میخرد و در کمد میگذارد،یا یک دسته گل رز روی میزم میگذارد.
عکس زیر مادر و خواهر لی مین هو است.

خوب من 10 موردو نام بردم بقیش با شماس بعدا دوباره همه مصاحبه هاشو زیر و رو میکنم و ی چیزایی اضافه میکنم140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

دیگه دلم سوخت اینارم خودم اضافه کردم140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1
11.به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت

12.تیم مورد علاقه اش رئال مادرید و بازیکن مورد علاقه اش کریستین رونالدو است

13.لی مین هو گفت که اگر یک بازیگر نمیشد دوست داشت بازیکن فوتبال شود

14.در سال دوم دبیرستان لی مین هو بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش این حرفه را جدی دنبال کرد.

15.بعد از آغاز تمرین های مختلف لی مین هو شروع به بازی کردن نقش های مختلف در سریال تلویزیونی کرد

16.در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد 1 سال این حرفه را کنار بگذارد.

17.دوست کودکی و بزرگسالی اون آقای جون ایل وو ک اکنون بازیگر است در این تصادف صدمه دید.

18.برای لی مین هو ترقی اش در رشته ی بازیگری، در سال 2009 با بازی در سریال (پسران برتر از گل) در نقش "گو جون پیو" همراه با بازیگر زن،"گو های سون"آغاز شد.داستان این سریال الهام گرفته از سریال معروف ژاپنی "هانا یوری دانگو"(پسران برتر از گل)بود.

19.این سریال و بازیگرهاش به سرعت در تمام آسیا شهرت یافتند. و در زمان پخشش در خود کره ی جنوبی،آمار ها نشان میداد 30% مردم این کشور بینندگان این سریال زیبا بودند.

20.در سال 2011 او بازی اش را درسریال اکشن "شکارچی شهر"آغاز کرد.سریالی که برترین سریال کره ای در زمان پخشش بود!و توانست 19/9% رای مردم را به خودش اختصاص دهد.

21.اوپا برای بازی کردن فیلم شکارچی شهر به مدت 3 ماه آموزش دید.یک ورزش سریع رزمی که در آن حرکات دست بود.

22.کیم هی سان(دختری ک با اوپا تو ایمان بازی کرد)بعد از کار با او(اوپا)او را بخاطر دوستی و جاذبه اش ستایش میکند.و گفت ک دخترش هم لی مین هو را دوست دارد.

23.اون دوس نداره تا قبل از 40 سالگی اجوشی صداش کنن(ینی آقا)باید بهش بگن اوپا140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

24.لی مین هو تا قبل از دبیرستان هیچوقت فکر نمیکرد بازیگر بشه اما با استعداد برجسته اش اون همیشه پیشنهاداتی از اژانس های استعداد یابی داشت .

25. در این زمان اون تمرکزش بر روی فوتبال بازی کردن بود اما بعد از تصادفش فکر فوتبالیست شدن او به سر آمد.

26. داستان لی مین هو و تصادف کردن اون در مسافرت تابستونی بعد از فارغ التحصیلی اش در دبیرستان است این تصادف باعث شد اون 6 ماه در بستر باشه.

27.اوپا تمایل زیادی به نقش گو جون پیو داشت و در روز تست هنر پیشه گی برای نقش گو جون پیو موهای خود را درست کرده بود.

28.لی مین هو میگوید: برای عشق من با معشوقه ام فرار میکنمالبته در صورت مخالفت!

29.تمام کسانی ک با اوپا بازی کردند:گوهای سون سون یه جین پارک مین یانگ و کیم هی سان همه از او بزرگتر بودن

30.او خیلی به حالت موهایش توجه میکندو همیشه مدل موی خاصی دارد.

31.یک بار قرار بوده به ملاقات دوستش برود اما مدل موهایش حتی بعد از سه بار شست شو خوب به نظر نمیرسیده در نتیجه او به قرار ملاقات با دوستش نمیره و از اینکه الان مدل موهاش خوب هست خوشحاله و مراقب اونهاست و میگه خوشحالم از اینکه مدل موهام به عنوان یک ستاره خوبه(اینو سال 2012 گفته)

32.او از گذر زمان و رفتن جوانی متنفر است140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

33.لی مین هو میگوید اگر با عشقم مخالفت شود من با معشوقه ام فرار میکنم   من در مورد عشق خیلی متهاجم تر (مصمم تر) از گو جون پیو هستم البته این رو تو یکی از مصاحبه هاش اصلاح کرد.

34.اون از لوازم تزئینی(زیور آلات)خوشش نمیاد و اغلب یک حلقه میندازه یا دستبند دستش میکنه

35.از کارهایی ک او در جشن سال نو انجام میدهد کارت بازی کردن با خانواده و خوردن است

36.او در طول تعطیلات میخواهد در خانه باشد بخوابد با سگش بازی کند و گیم بازی کند!(بازی کامپیوتری یا ....)

37.او دوست دارد پیراهن و جین بپوشد چون معتقد است سادگی بهترین است!

38.سخت ترین اوقاتش برای بازی کردن سریالهایش مربوط به شکارچی شهر است(آخیییی)

39.او در شبانه روز 12 ساعت میخوابد تا از استرسش کم کند.

40.خیلی شوخ طب.

اینم اوپا و بچگیش

41.اسم بادیگارد اوپا(همون ک شبیه جومونگ هس140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)لی کیو هیون هس.

42.دوست داره بعد از 35 سالگی ازدواج کنه.

43.توی دبیرستان یه دوست دختر داشته و همون دوست دختر اوپارو ول کرده(بیریخت140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1 )اینم عکسشون دوتایی:

دختره ی بیریخت...
44.به مدت 2 ماه با پارک مین یانگ دوست بوده(همون کیم نانا)البته با اجبار کیم نانا

45.بعد از پسران برتر از گل روی پوستش کار کرده البته من مطمئن نیستم احتمالا دروغه

46.در سال 2013 اولین آلبومش(My Everything) رو بیرون داده و تور جهانیش رو همون سال برگزار کرد.

47.از خیار بدش میاد.

48.قهوه یخ دوست داره(آیس کافی)

49.مجسمه اوپا ساخته شده و در کشور چین هس اینم عکسش(مشکیه مجسمس):

50. در تنها برنامه تلویزیونیی که توش شرکت کرده که شخصا واسه اوپا اون قسمتش بوده برنامه هپی کمپ بوده.اینم عکسش ویدیوشم توی وب هست:

52.بخاطر تصادفش دستش میلرزه(ی مقدار).

53.توی برنامه هپی کمپ گفت ک پشتش ی مقدار خمیدس(من ک از اوپا صاف تر ندیدم!)

54.معنی اسمش مین هو چشم زدن ناگهانی این اسم مادرش براش انتخاب کرده به خاطر اینکه وقتی به دنیا اومد چشاش بزرگ و زیبا بود..(منظورش نسبت به کره ای ها هس140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

55. بچگی خیلی لاغر مردنی بود (یعنی ضیعف بود) به خاطر همین خونوادش نگران سلامتیش بودن(هنوزم لاغر مردنیه )

56. بچگی ها خیلی خجالتی بود.

57.اولین آهنگشو دوران مهد یا ابتدایی خونده(خوش صدا بوده از بچگی140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

58. همیشه با خواهر سر اینه کی خوشگله دوا داشتن البته مادرش میگه چون چش مینهو از خواهرش بزرگتر بود به خاطر اون.

59.توی خونوادش مادرش خیلی دوس داره البته با خواهرشم خیلی صمیمی هستش.

60.لی مین هو درباره تصادفش در سال 2006 میگوید:به خاطر این تصادف 6 ماه تو بیمارستان بودم. اوایل اوپا ناامید شده بود تا جایی که حتی نمیتونست راه بره.گفته:خوشحالم که بهش غلبه کردم در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بودم مجبور شدم یک سال از سریال و بازیگری دور باشم.

61.یه رازی که دیگه راز نیس اینه که اوپا علاقه شدیدی به خوابیدن داره تا جاری که مدیر برنامه هاش یه جا ازش پرسید سخت ترین کار با مین هو چیه؟؟؟اونم جواب داده بیدار کردن مینهو از خواب.کمترین زمان خواب مینهو حداقل ۱۲ ساعته

62.از عادت خوابیدن اوپا اینه که دندونهاشو بهم فشار میده و تو خواب حرف میزنه.به خاطر همینه کسی کنارش نمیخوابه تو مسافرت

63.غذای مورد علاقش گوشته اونم گوشتی که فقط کبابش کنن ودوستداره بیرون بره و غذا بخوره

64.لی مین هو میگوید:موقعی که تازه وارد دبیرستان شده بودم. دوست دخترم رو بوسیدم، اونم جلوی خونشون و 20 سالم بود.و زمان دانشگاه دوست دختری نداشتم

65.سوجو میخوره اونم ۳- فنجون البته تازگی رکود سه شیشه رو زده(به گفته خودش رکوردش دوتا بطری کامل بوده توی ی زمان140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1) مشروب زیاد دوست نداره معمولا الکل نمینوشه.

66.موسیقی های رومانتیک و ملایم دوس داره تو ماشینم همینطور به این اهنگها گوش میده...البته تازگی ها تو ماشین به البوم خودشم گوش میده(گوله نمک اعتماد به نفس140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

67.از بین اهنگهاش اهنگ حرکت عشقو به خاطر رقصش دوس داره و آهنگ تکه های عشق رو چون ملایمه و هرکسی میتونه بخونتش(نفس گیر نیست)

68.غذای تند دوس داره

69.برنج دوس داره

70.دیدن سریال اکشن ترجیح میده

71.از موی صاف(موهای لخت) خوش میاد

72.قیافه بدون ارایش دوس داره

73.بازیگری رو بیشتر از خوانندگی دوس داره.

74.خیلی از بچه ها خوش میاد معتقد هس هرجا بچه باشه فرشته هم هس البته از دختر بچه بیشتر از پسر بچه خوش میاد

75. ورزش خیلی دوس داره.

76. تنیسم بازی میکنه همرا فوتبال.

77.تا الان فقط دوبار دوس دختر داشت هر دوتا ناموفق بود یکی دوران دبیرستان یکی هم نانا شکارچی شهر البته یه بار هم شایعه کردن با چاندی (بازیگر سریال پسران برتر از گل) رابطه داره حتی نامزد شدن ولی بعد هر دوتاشون تکذیب کردن و گفتن مگه قار هر کب با یکی میره بیرون حتما باهاش در ارتباطه من (جاندی)و مینهو فقط دوستای خوی برای هم هستیم فقط..(یعنی در کل رابطه ای نداریم جز دو تا دوست)

78.از نقشش توی شکارچی شهر خوشش میاد(روحیات و اخلاق لی یون سانگ منظورشه)و میگه زندگیش شبیه به اونه.

79.دوس داره وقتی بازنشسته شد(یا خواست بازیگری کنار بذاره) بره تو جیجو زندگی کنه کنار همسر البته خونوادش(که متشکل از همسر و فرزندانش میشه)

80. استایلشم دختر قدش از اوپا کوتاه باشه سنش واس مهم نیس و اینکه رفتار دخترونه داشته باشه

81.اون زنگا هی موبایل استفاده نمیکنه و ترجیح میده که گوشیش ویبره باشه.

82.کشور های مورد علاقش بیشترشون به جنوب نزدیک هستن.

83.ترتیبش برا حموم کردن از سر تا صورت هس.بعدش اون بدنشو به 3 قسمت تقسم میکنه.

84.کارگردان شکارچی شهر یکی تماشاچی های کنسرت او بود.

85.استعداد بازی گلفش بد نیست(140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1ولی توی پشت صحنه پسران برتر از گل اینجوری بنظر نمیومدا حالا بگذریم)

86.او دقیقا قبل از فیلمبرداری ورزش میکنه و الان 2 کیلو کم کرده.

87.اولین برنامه اش (فک کنم رقصیدنش)اهنگ say yes بود برای طرفداران کره ای.

88.اون بعد رقصیدنش برای اهنگ حرکت عشق و پرنسس من احساس خستگی کرده بود(آخیییییی جان)

89.اون براش سخت بود تا اهنگ tempo اجرا کنه(منظورش آهنگ سریع هس)140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

90.به گفته خودش طرفدارانش همه چیزش هستن برای همین اسم آلبومش رو My Everything گذاشته140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

91.اون میخواد به قطب جنوبو یا یه ساحل بره چون الان تابستونه(پس اوپا توی نابستونا دوس داره جای خنک بره)

92.لی مین هو درباره دختر مورد علاقه اش میگوید:من واقعا بک دختر با یه سبک ایده عالی رو در نطر ندارم فقط اون دختر قلب مهربونی داشته باشه اما یک جا گفت که دوست داره دختر مورد علاقش تواناییاشو بشناسه و اعتماد به نفس داشته باشه.

93.او گفت خوندن باری طرفدارم به من شوق و ذوق میده.

94.وقتی که من بازی می کنم پاسخ از طرف طرفدارامو خیلی دیر دریافت می کنم( منظورش همون شوق حمایته) اما وقتی کنسرت اجرا می کنم زور اون پاسخو از طرفدارم دریافت می کنم.

95.لی مین هو در مورد ضبط آلبوم میگوید:وقتی آهنگ “my little princess” را ضبط کردم،شرایط بدنی خوبی نداشتم.و در یک جلسه ضبط در نصفه شب گلویم بهم چسپیده بود.بنابراین سختی های بسیاری داشتم.آخر سر،با خودم گفتم،مثل وقتی که این کار رو شروع کردم،باید آخرش هم خوشحال باشم و با خوشحالی تمومش کنم.بالاخره این کار خاطرات خوبی برام گذاشت.140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

96.تنها عادتی که او هنگام ضبط آلبومش داشت این بود که گرسنه میشد و به عقیده اش خوانندگی شغلی است که انرژی زیادی مصرف می کند!

97.او به خوانندگی اش از 1 تا 10 5 میدهد(اوپا کارت بیست بیسته 10 کمه برات)

98.اوپا میگه که کمد لباسش پر لباسهای تیره هس و این براش دلگیره(قبلا اینجوری نبود!)و دوست داره لباس های رنگی رو امتحان کنه.

99.او اخلاق خود را با لی یون سانگ در شکارچی شهر مطابقت میدهد.پسری با قلبی زخم خورده از گذشته ها با وجود زندگی پر مشغله ای که داره ورزش میکنه و از رژیم سختی پیروی نمیکنه و سخته ک خشونت از خودش نشون بده140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1همچنین دوست نداره ازش سوالای شخصی بپرسن140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

100.و همچین لی مین هو دوست داره وقتی با تجربه شد در سریال های هالیوودی بازی کنه.

مواردی ک اضافه شدن:1.فصل مورد علاقه اوپا زمستونه.

101.در یکی از مصاحبات از لی مین هو پرسیده شد:کدوم اهنگ لی مین هو رو به بهترین وجه توصیف میکند؟

.تقریبا بهشت است. (همون آهنگ الموست پرودایز توی پسران)این اهنگ به قلب من نزدیک است زیرا به نقش من در پسران برتر از گل نزدیک است.ومن احساس میکنم که این اهنگ من رو بهترین وجه توصیف میکند.(بلــــــــه140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

102.مامان اوپا گفته بود وقتی مین هو رو باردار بود قبل اینکه تو بیمارستان بهش بگن بچش چیه یه خوابی میبینه که از اون خواب مطمئن میشه که بچش پسره و اینکه با اینکه قبلش علاقه ای به خوردن گوشت نداشته تو دوران بارداریش شدیدا به گوشت علاقه داشته و شاید دلیل علاقه مین هو به گوشت و فلفل همین باشه.

103. مین هو استعداد زیادی تو یادگیری داشت و اوالین بار کلمه مامان رو 3-4 ماه زودتر از هم سن و سالای خودش گفت.

104.اوپا روزنامه خوندنو دوست داشت و اولین بار حروف هانگول(کره ای)رو از تبلیغات و نوشته های رنگی روزنامه ها یاد گرفت.

105.حافظه خوبی داشت و ریاضیاتش عالی بود!

106. از بچگی بین دخترا محبوب بود و همیشه سرش دعوا بود!(بچگیاش خوشگل نبوداااا140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

107. وقتی 5 ساله بود نزدیک بود گم بشه...وقتی تو زمین بازی مشغول بازی بود گم میشه و چون آدرس خونه و مشخصاتش روی یه دستبند همراهش بوده اونو به خونه برمیگردونن.

108. صرفه جو بوده و پول تو جیبی هاشو پس انداز میکرده و گاهی برای مادرش کادو میخریده.

109. خونه ای که خونوادش توش زندگی میکنن با پولی که مین هو پس از شروع فعالیتش و عقد قرارداد کاریش بهشون داده خریداری شده.

110. گاهی وقتا که با مامانش تماس میگرفت و میدید مامانش تنها غذا میخوره میگفت مامان چرا تنها غذا میخوری؟ و همون موقع با مامانش چت میکرد که با هم غذا بخورن!140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

111. اولین بار که در مجله مد به عنوان مدل اصلی فعالیتشو شروع کرد چند نسخه از مجله رو خرید و بین دوستان و همسایه ها پخش کرد.

112. شکلاتا و خوراکیایی که روز ولنتاین بهش کادو کرده بودنو بین همسایه ها و دوستا پخش میکرد.140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

113. قبل از بازی تو پسران مامانش 2 تا خواب میبینه!یکیش اینه که خواب میبینه یه عکس بزرگ از مین هو تو یه گالری آویزونه و مردم مقابلش جمع شدن و دارن تماشاش میکنن(خواب دومشو نفهمیدم چیه!)--و همون موقع معتقد بوده تعبیر خواباش اینه که مین هو به یه ستاره تبدیل میشه.(بابا پیشگو140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)
114.اون تابستون رو دوست داره چون دخترا دامن کوتاه میپوشن! O-o

115.اون دختریو دوس داره که بتونه لباس صورتی بپوشه مانیکور پدیکور داشته باشه و قدش کوتاه باشه

.::اطلاعاتی از سریال سلیقه شخصی::.

116.لی مین هو گفت:سلیقه شخصی اولین تجربش تو انجام صحنه های بد بوده و خیلی
خجالت کشیده چون آدمای زیادی دیدنش و گفت که سان یه جین تو انجام این صحنه های بد کمکش
کرده.

117.همه ی طــــرفدارای مینهو وقتی فهمیدن سلیقه شخصی درباره ی زندگی یه گای است شوکه شدن و همشون پرسیدن لی مین هو به عنوان یه گای بازی خواهد کرد؟ولی لی مین هو گفت:نگران نباشید من گای نیستم. جینهو رو اشتباهی گای فرض کردن(همون همجنس باز)

118.اولین باری که لی مین هو سان یه جین رو دید هردو داشتن برای ســـریــالعکس می انداختن که لی مین هو به سان یه جین میگه که:هی  تو.....احمق! و این حرفش با عث میشه که همه کسایی که تو سالن عکاسی بودن یه دفعی ساکت شن ولی لی مین هو از خودش دفاع می کنه و می گه: این حرف وبرای اینکه به سان یه جین نزدیک تر بشم زدم چون مفهوم این پوستر سلیقه شخصی عاشقای صمیمیه.

119.لی مین هو گفت به سان یه جین خیلی احترام می ذاره چون خیلی با تجربه است و وقتی بهش گفت هی...تو احمق خیلی خجالت کشید.

120.بعد از تموم شدن سلیقه شخصی سان یه جین گفت: لی مین هو خیلی خوب ب.و.س.ه رو انجام داد من خوشم اومد

121.در حین فیلمبرداری سلیقه شخصی لی مین هو با سنگ جون(همون همکارش تو دفتر معماری) خیلی صمیمی بوده و اونو و تاهون رو به تولدش دعوت کرد.لی مین هو از سنگ جون به خاطــــر اومدنش تشکر کرد،سنگ جون هم گفت:عیب نداره آخه تو عشقمSmile))))). تو مراسم تولد مینهو سنگ جون گفت که اکثرا وعده های غذاییشو به خاطــــر لی مین هو رایگان می خوره ....اکثرا تو رستورانی غذا می خوره که گارسوناش لی مین هو رو میشناسن و می گه وقتی گارسونا سفارششو می گیرن ازش می پرسن "لی مین هو واقعا بامزست؟؟؟؟"

122.سنگ جون گفت:یه بار با لی مین هو داشتیم استراحت بین فیلمو می کردیم و حرف می زدیم که لی مین هو گفت یه رستورانی دیده که به نظـر غذا های خیلییی خوشمزه ای داره منم ازش جای رستورانو پرسیدم تا برای خوشحال کردنش اونجا مهمونش کنم ولی وقتی رفتیم اونجا قیمتا رو که دیدم شوکه شدم،خیلییی گرون بود(بیچاره نمیدونستی اوپا میلیاردره؟140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1).با اینحال مینهو رو مهمون کردم.

123.تو مراسم تولد لی مین هو سنگ جون خیلی از مینهو تعریف کرد مینهو هم خندید و گفت:آهاهاها،من خیلی خجالت زده شدم!می شه یه دقیه برم بیرون بعد گفت:تو داری هی با صورت بی تفاوت از من تعریف می کنی ولی من می دونم تو داری دروغ می گی(بابا ایول اوپا دروغ سنج140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

124.روز تولد لی مین هو، یونها( خواننده ی معروف کــــــره ای و خواننده سلیقه شخصی)رو هم دعوت کرده بود.یونها تو این مراسم یه قسمت از موهاشو برای لی مین هو کوتاه کرد چون یکی از طــــرفدارای پروپاقرصه مینهو ست

125. مهم تر از همه اینکه:لی مین هو برای بازی در ســـریــال سلیقه شخصی60 میلیون وون حقوق گرفت(ایول اوپا میلیاردر140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1)

126.از عادتهای لی مین هو پلک زدن مرتب کردن موها و بیرون آوردن زبانش است

127.اوپا دماغشو عمل کرده(میدونم میدونین محض اطلاع بود)140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1ولی نه بهخاطر زیبایی

128.اوپا سه تا خال در معرض دید داره یکی رو گردنش یکی روی تخته سینش یکیم روی دست چپش
چنتا از عادتای اوپا:

129.لباشو غنچه میکنه

130.زیاد چشمک میزنه

131.زبونشو میاره بیرون

132.دماغشو میکشه بالا(مثه خودمه تو این مورد)

133.وقتی داره به حرف یکی گوش میده سرشو تکون میده آب دهنشو قورت میده و چشمک میزنه(پشت سر هم)

134.وقتی میخواد حرف بزنه اول یه دور آب دهنشو قورت میده لباشو با زبونش تر میکنه چشمک میزنه پشت سر هم بعد حرف میزنه

135.مدل حرف زدنش اینه که وسط حرفش آآ آآآ میکنه

136.هر از گاهی یه نفس میکشه و لباشو به هم فشار میده جوری که چال لپاش معلوم میشه140راز از زنـدگـی لـی میـن هـو 1

137.معمولا با انگشت وسطش ابروهاشو میخارونه یا موهایی که توی صورتشه رو مرتب میکنه

138.طرز راه رفتنش مثل مدلاس!پاهاشو جلوی هم میزاره نه کنار هم

139.به گوشه موهاش خیلی حساسه و بهش ور میره

140.راستی اوپا گفته با کسی که ازدواج کنه معلوم نیست از کره باشه یا هر کشور دیگه ای و فاصله ی سنی هم اصلا براش اهمیتی نداره.!!!!!

منبع~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://onlykoreaonlyleeminho.mihanblog.com/extrapage/leeminhoslife