انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حـرف هـآی عـجـیـب هَـری(دآیـرکشـنـرهـآ بیـآن)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هری دیشب یه چیزایی توی کنسرت گفته که همه ی فندوم به هم ریخته

حـرف هـآی عـجـیـب هَـری(دآیـرکشـنـرهـآ بیـآن) 1

هری دیشب در کنسرت گفته:

توی این 5 سال ما هر چی داشتیم از شما داشتیم و برای آخرین بار میخوایم  بگیم که دوستون

داریم

! هری از آخرین استفاده کرده که البته آخرای کنسرت نبوده

کل فندوم ترسیدن و توییتر هم کاملا به هم ریخته!

لطفا آروم باشین هیچ چیز مشخص نیست.

اینـم وآسـه اینـکـه بـی کیـفـیـت نـبـآشـه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]حـرف هـآی عـجـیـب هَـری(دآیـرکشـنـرهـآ بیـآن) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=http://www.amazing.ir/1392/11/20/harry-styles-photos-2014-new/] حـرف هـآی عـجـیـب هَـری(دآیـرکشـنـرهـآ بیـآن) 1

بله بعدیم لیامه دیگه به سلامتی ولی اونقد به لیام مطمئن هستم ک حتی یه لحظه هم بهش شک نمیکنم

خیلی خب بریم سراغ این چهارتا
درمورد هری ک از اول مشخص بود چ میشه چون اصلا هیچ دیتینگی درکار نبود و میتونم بگم هری حدودا یه ساله ک سینگله
بریم سراغ نایل،نایلم ک هممون میدونیم چ پسر پاکیه و از همونجا ک ملیسا همزمان با بی اف قبلیش با نایلم بود قضیه میلنگید.خود دختره هم ک تایید کرد چیزی نیست و حتی توی فور هنگ آوت اونجا که از جی اف پسرا صحبت شد نایل و هری زدن قدش و خندیدن چون جی اف نداشتن.تازه من مطمئنم اگ نایل وارد یه رابطه بشه خودش اول از همه میگهSmile
و اما زین.من نمدونم اون دختره یهو از کجا دراومد خودشو چسبوند به زین ولی درهرحال زین مایل به نظر نمیومد.به هیچ عنوانم به پری خیانت نکرد.حتی بعد برگشتنش به لندن پری رف خونه ی زین و بعد حدودا پنج ساعت از اونجا دراومد.و درمورد شایعه های مواد ک بعضی دوستان اشاره کردن.من تو چنتا از سایتای خارجی خوندم ک جواب آزمایشا منفی بوده گویا.یعنی زین و لویی معتاد نیستن.
پس نتیجه میگیریم زین معتاد نیس و به پری هم خیانت نکرده و چیزی ک منیجر گف درسته و حتی نوشته بود ک زین یه جور حالت افسرده پیدا کرده بود پس بهترین گزینه این بود ک برگرده پیش خانوادش.
و اما لویی.واقعا نمیدونم چ بگم.تنها چیزی ک به ذهنم میرسه اینه ک شاید مست بوده.تازه خودتون میدونید لویی اصلا اهل این کارا نیس.حالا اصل ماجرارو خودش میدونه
اما وظیفه ماس ک درهمه حال پشتشون باشیم.فقط امیدوارم این شایعه ها بیشتر از این رو روح و روانشون تاثیر نذاره.واقعا یعنی این دو ماه اوج شایعه بود.هرروز یه خبر جدید.
منبـع وآن دی ایـرآن
(23-03-2015، 14:44)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی کیفیت

بـرو بـبـیـن بـی کیـفـیـت چـیـه (:
بعـد بـگـو بـی کیـفـیـت (:
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411
یعنی منظورش از اخرین بار چی بوده؟!
سپاس