انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا نظر و سپاس

بیوگرافی کامل آریانا جوان گراند

نام و نام خانوادگی : آریانا جوان گراند
تاریخ تولد : ۲۶ ژوئن ۱۹۹۳ میلادیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015 1

محل تولد : آمریکا، بوکا راتون، فلوریدا
نام و نام خانوادگی به انگلیسی: Ariana Joan Grande
فعالیت حرفه ای : بازیگری، خوانندگی، مدل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آریانا گراند در چندین سال توانسته شهرت خوبی برای خودش دست و پا کند او در مدرسه پی ار پر توری درس خواند.گراند اولین اثر خودش را در سال ۲۰۰۸ در نقش شارلوت بازی کرده است او در سال ۲۰۰۹ میلادی آهنگ your truly را با گروه ملودی استارز خواند ولی چون گروه ملودی استارز علاقه خاصی به این آهنگ نداشتند آریانا در سال ۲۰۱۳ میلادی این آهنگ را در آلبوم خودش پخش کرد. ماهانا یکی از عضو های گروه استارز می گوید: آریانا دختری جالب با صدای فوق العاده نازک است به عنوان یک دوست خوب می توان او را به شمار آورد. پس از آن موفقیت در سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۳ او در طنزهای تلویزیونی نظیر بازی گربه و ولنتاین، ایکرلی، ریپرستینگ و حالا سریال تلویزیونی سم و کت در حال پخش از شبکه نیکلودین می باشد. همچنین در ماه مارس اولین آلبوم موفقیت آمیز آریانا گراند در رده ۱۰ در بیلبورد هات صد شد
 چند عکس و چند روایت متفاوت از جاستین بیبر و آریانا
چندی قبل عکسی از بوسه جاستین و آریانا گراند در شبکه های مجازی از جمله توئیتر و اینستاگرام و … منتشر شد خبری که علاوه بر جنجال هایی که بین هواداران کرد از آن تحلیل های متفاوتی نیز شد.
روایت اول : دوستی جاستین با آریانا برای برانگیختن حسادت سلنا
یکی از سایت های خبری تیتری با این مضمون زده بود : که جاستین بیبر با بوسیدن آریانا گراند تلاشی برای برانگیختن حسادت سلنا گومز میکند! در ادامه این خبر آمده بود که بعد از بهم زدن جاستین و سلنا این جاستین هست که در تلاش هست در جاهای مختلف دنیا با آریانا عکس بیاندازد و در اینستاگرام منتشر کند تا به سلنا ثابت کند که با آریانا خوشبخت هست و می تواند خیلی معروف تر از قبل باشد و با این کار حرص سلنا گومزرا در بیاورد و حس حسادت را در آن برانگیزد!
روایت دوم : دوستی و علاقه آریانا برای همکاری با جاستین بیبر
روایت بعدی را خود آریانا انجام داده وگفته : آهنگ هارت بریکر و خیلی دیگه از آهنگ های جاستین رو گوش داده ام آهنگ هاش همه فوق العاده بود در ادامه گفته که جاستین جز معدود افراد مشهوری هست که شماره اش رو توی گوشی ام دارم و این نشان می دهد دوستی من و بیبر یک دوستی ساده نیست .زمانی که به من پیام میده احساس سردی دارم، اولش اصلا باور نداشتم که خود جاستین باشه. او به من پیام داد : ” چه خبر خانوم شگفت انگیز ؟ ” که جوابی ندادم ، تنها گوشی رو زمین گذاشتم و اتفاقی نیفتاد …من آهنگ Die in Your Arms جاستین رو کاور کردم ، که جاستین بسیار دوست داشت و توئیت کرد : بسیار عالی بود . این واقعیت داشت که جاستین اعتبار کار منو بخاطر هنرمند بودنم میدونه . من واقعا دوست دارم روزی با جاستین کار کنم ، او قابل ستایش و شگفت انگیز استدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015 1 ;
http://www.axgig.com/images/99205298023821341472.png

اسم: آریانا گراند
به انگلیسی: Ariana Grande
شغل: خواننده , بازیگر
سبک: پاپ , آر اند بی
سال های قعالیت: ۲۰۰۸ تا امروز
تاریخ تولد: June 26, 1993
محل تولد: فلوریدا , آمریکا
ملیت: آمریکا
قد: ۱۵۵ سانتی متر
وزن: ۴۸ کیلو گرم
رنگ چشم: قهوه ای تیره
رنگ مو: قهوه ای تیره
همسر: —-
فرزندان: —-  

http://www.axgig.com/images/02417747214996019666.png

زندگی و حرفه

او فعالیت حرفه‌ای خود را به صورت رسمی در ۱۳ سالگی در تئاتر برادوی آغاز کرد. سپس نقش کت ولنتاین در مجموعه تلویزیونی ویکتوریوس در سال ۲۰۰۹ بازی کرد. پس از چهار فصل، سریال پایان یافت و گراندی در مجموعه تلویزیونی سم و کت ایفای نقش کرد. پخش این مجموعه در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. همچنین گراندی در انیمیشن ها هم صداگذاری کرده است.

پیشینه هنری  

گراندی فعالیت موزیکال خود را با ترانه ویکتوریوس (۲۰۱۱) آغاز کرد. وی طی یک قرارداد ضبط با ریپابلیک رکوردز فعالیت رسمی خود را در ۲۰۱۳ شروع کرد، نخستین آلبوم استودیویی خود، «ارادتمند شما» را در ۲۰۱۳ منتشر نمود که در بیلبورد ۲۰۰ آمریکا، رتبه نخست را کسب کرد. تک ترانه آغازین آلبوم، «راه»، با رتبه ۹ وارد ۱۰ ترانه برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد شد. منتقدان ﻣﺤﺪﻭﺩﻩ گستره صوتی گراندی در این ترانه را با گستره صوتی ماریا کری مقایسه کردند.

گراندی دومین آلبوم استودیویی خود «همه چیز من» را در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. دومین آلبوم گراندی نیز، در بیلبورد ۲۰۰ آمریکا به صدر جدول رسید. این آلبوم وارد ۱۰ آلبوم برتر جدول رسمی ۳۰ کشور دیگر هم شد. این آلبوم شامل ترانه‌های محبوبی چون «مشکل» و «رهایی» بود که باعث ماندگاری او به مدت ۳۴ هفته در جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد در سال ۲۰۱۴ شد.همچنین در سال ۲۰۱۴ او بیشترین تک آهنگ را در ۱۰ ترانه برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد داشت.

بیلبورد اشاره کرد که آلبوم همه چیز من جنبه دوستانه دارد مانند تلاش های قبلی گراند نیست، و اظهار داشت:

همه چیز من یه پروژه الهام گرفته از آلبوم قبلی آریانا به نام اردتمند شما است . اگرچه این همه چیز من بهتر از ارادتمند شما در ۲۰۱۳ است. اهنگ های "مشکل" و "رهایی" مانند تک اهنگ های "برای آخرین بار" و "چرا سعی میکنید" دارای ملودی زیبا و بی عیب و نقص است که معمولاً برای بزرگترین خواننده های بزرگ زن پاپ در جهان می باشد.

http://www.axgig.com/images/53171038590123460200.png

سبک موسیقیایی و تأثیرات

دومین آلبوم استودیویی او، همه چیز من (۲۰۱۴)، نیز توانست در ایالات متحده رتبه نخست را کسب کند. این آلبوم شامل ترانه‌هایی محبوبی چون «مشکل» و «رهایی» بود. این آلبوم به صورت ۳۴ هفته پی در پی در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد آمریکا جزو ده آلبوم برتر بود و در سال ۲۰۱۴ بیشتر از هر خواننده دیگری تک آهنگ‌های او جزء آهنگ‌های برتر بودند.

صدا  

آریانا گراندی صاحب یک صدای ۴ اکتاوه و گستره صوتی سوپرانو است.

تصویر همگانی  

در سالهای ابتدایی کاری گراندی، او به دلیل ساده و فروتن بودنش به عنوان یک الگوی «مناسب سن» برای نوجوانان محسوب می‌گردد.

زندگی شخصی  

آریانا گراندی تباری ایتالیایی دارد. اصالت پدر وی به شهر سیسیل و مادر او به ابروتزو می‌رسد.  
Heart
http://www.axgig.com/images/10610696273747160878.png

ادغام شد