انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
دختر چهار ساله انگليسي كه مي توانست جمع و تفریق رياضي انجام دهد و ,کتاب های پیشرفته را بنویسد و بخواند ,به تازگی جوانترین عضوها منسا( تیزهوشان جهان) شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟ 1

به گزارش اختصاصی "یک پارس" از یاهو ,دختر چهار ساله انگليسي كه مي توانست جمع و تفریق رياضي انجام دهد و ,کتاب های پیشرفته را بنویسد و بخواند ,به تازگی جوانترین عضوها منسا( تیزهوشان جهان) شد.

میانگین ضریبه هوشی یک فرد بزرگسال 100 است اما نتیجه ی ازمایشات این کودک استثنایی حاکی از داشتن ضریبه هوشی 159 بود که فقط یک عدد از دانشمند بزرگ, البرت انیشتن کمتر است.

استاد دانشگاه ساوث همپتون، گفت:" ما همیشه فکر می کردم هایدی باهوش است , چرا که او خیلی زود توانسته بود خواندن را شروع کند.من در مورد ضریب هوشی او کنجکاو بودم اما نتایج غیر عادی بود.

من زمانی که اون دو سال داشت , مجموعه کاملی از کتاب های کودکان آکسفورد را به او دادم و او مجموعه ی 30 کتاب را در حدود یک ساعت خواند.این چیزی است که از یک کودک هفت ساله انتظار می رود.

هایدی بلندتر از همکلاسی های خود است، و 115 سانتی متر قد دارد که بیشتر شبیه به 6 ساله ها است. او اضاقه کرد: ما هایدی را مورد فشار قرار نمیدهیم , او همه چیز خودش را یاد گرفته و به خودش می آموزد و در حقیقت، اگر ما به او بگوییم بنشیند و کاری انجام دهد او می گوید: "نه" و می رود و به چیزی که خودش علاقه دارد میرسد.

در موارد دیگر, او مانند یک کودک معمولی  است که دوست دارد با هم سن های خود بازی کند , پیش فعال نیست و مثل همه ی دختر های کوچک عاشق اسباب بازی و لگو هایش است اما بعد از بازی میشیند کتاب میخواند.

" جان استیوینگ , مدیر اجرایی منسا در انگلستان ضمن تبریک به پدر و مادر هایدی گفت: خوشحال است که کودکشان برای پیوستن به منسا انتخاب شده است و اضافه کرد هدف ما ارائه یک محیط مثبت برای توسعه هوشی این کودک خواهد بود. "

پدر این کودک امیدوار است او بتواند بعد از شروع دبستان یک سال را جهشی بخواند که درس برای او تکراری نباشد.

واقعا که اینم از بچه های امروزی Sleepy

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟ 1
:297::297:

یادش بخیر بچه هام بچه های قدیم بودن
حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هست Sleepy
(26-03-2015، 10:17)artist1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه ربطی داشت؟؟؟
  • ماشالله .... باریک الله .... فقط بگم خاک تو سرم ... واقعا انیشتنه ... من تصمیم گرفتم بیشتر درس بخونم ..مرسی بابت پست گرانبهایت همشیره 
(26-03-2015، 10:20)dokhi khoooooooobi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 10:17)artist1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه ربطی داشت؟؟؟
خیلی ربط داش به نظر منالبته
(26-03-2015، 10:20)dokhi khoooooooobi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چه ربطی داشت؟؟؟

خیلی ربط داره اما این چیزا از درک تو پایین تره واگه بخوام برات توضیح بدم مطمئنا متوجه نمی شی
کاشکی منم مثه اون بودم Undecided
هااااااااااا الکی
صفحه‌ها: 1 2 3 4