انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه شما عزیزان امروز میخوام آلبوم جدید تیلور که اسمش 1989 هست رو بهتون معرفی کنم خیلی قشنگه حتما دانلود کنین Heart  

اینم اسم آهنگاش :

Blanck Space
Welcome to New York
Style
Out Of The Woods
All You Had To Do Was Stay
I Wish You Would
Bad Blood
Wildest Dreams
How You Get The Girl
This Love

خب دیگه فکر کنم همینا باشه من خودم اولی و دومی و سومی و هفتمی رو از همه بیشتر دوست دارم. Heart طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده 1

سپاااااااااااااااااااااااااااااااااااس یادت نره Big Grin
اوهه
اینو ک خیلی وقته منتشر کرده
تکراری .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=197699
(27-03-2015، 14:50)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهه
اینو ک خیلی وقته منتشر کرده

هرچی Tongue

(27-03-2015، 15:02)ღ narges ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=197699

Dodgy Dodgy Dodgy
خب لینک دانلودشم میذاشتی دیه:|
(28-03-2015، 11:21)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب لینک  دانلودشم میذاشتی دیه:|
ببخشید.نتونستم دیگه خودتون دانلود کنین Blush Blush Blush
میدونم خز شده ولی ... 

بی کــیفیت :/ 

آخه 1989 جدیده ؟! :| 
kiss kiss whit taylor and sweet dreams of taylor 
(28-03-2015، 11:21)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب لینک  دانلودشم میذاشتی دیه:|

لینک دآنلود ممنوعه|:
+
تکراری + بی کیفیت .. بسته شد !