انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جنجال لباس شب جنیفرلوپز که همه را شگفت زده کرد (عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
اول سپاس بده بعــــــــــــــــــــد موضوعو بهت میـــــــــــــــگم Sleepy Tongue شوخی کردم البته نه در مورد سپاس دادنا Tongue Tongue Big Grin

عکس هایی از لباس شب جنیفر لوپز در کنسرتش که همه را شگفت زده کرد.

جنیفر لوپز خواننده و داور مسابقه امریکن آیدول، پنح شنبه شب به روی صحنه رفت تا تازه ترین آهنگش را که در انیمیشن خانه/ Home به کار رفته است اجرا کند. این اجرا در رسانه های جهان بسیار سر و صدا به پا کرد که این هیاهو نه به خاطر ترانه انیمیشن هوم که چندی دیگر اکران می شود، بلکه به خاطر لباس خاص و عجیب جنیفر لوپز ایجاد شده است.

جنیفر لوپز با پیراهن شب بلندی به رنگ سفید بر روی صحنه حاضر شد. دامن این پیراهن دکلته بزرگ بیش از ۷ متر طول و ۱۲ متر قطر داشت و نگاه های بسیاری را به خود خیره کرده بود. اما کمی پس از شروع ترانه، بینندگان با لباسی خاص تر مواجه شدند. پیراهن سفید لوپز همچون پرده سینما، نمایانگر تصاویری از انیمیشن هوم بود و متناسب با دکور صحنه، تغییر رنگ می داد.
.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنجال لباس شب جنیفرلوپز که همه را شگفت زده کرد (عکس) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسپاسین دیگه خو
عجب.....
خیلییییی خوشمله
جنسش ال ای دیه؟؟؟؟؟
رنگاش عوض میشه!
من کلیپشو دارم لباس نیس که پرده ی سینماس Big Grin
wOwOw
ابرفرض Big Grin Huh
سپاس..
از اینا تو ایرانم هست؟؟؟؟؟؟؟
چه جالب