انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهاره رهنما آلبوم منتشر می‌کند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بهاره رهنما آلبوم منتشر می‌کند 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سينماخبر؛   خیلی ها «بهاره رهنما» را به عنوان یک بازیگر سینما و تلویزیون می شناسند اما او در سایر عرصه های هنری هم حضور پررنگی دارد. رهنما علاوه بر فیلمنامه نویسی، کارگردانی و تدریس در زمینه نویسندگی هم به شکل جدی فعالیت می کند. از جمله مهمترین کتاب های او می توان به «مالیخولیای محبوب من» و «ماه هفت شب» اشاره کرد که به ترتیب به چاپ هفتم و دوم رسیده اند.
بهاره رهنما درباره جدیدترین آثار خود گفت:«انتشارات نگاه در سال جدید دو مجموعه شعر عاشقانه منتشر خواهد کرد. یکی به نام «زن باران» که مجموعه سروده های عاشقانه من در کنار بیست سال داستان نویسی ام بوده که جمع آوری شده است. منظومه «شهرزاد» هم دفتر شعر دیگری از شاعری جوان به نام سهراب حسینی» است که با چاپ کتاب این دو دفتر شعر یعنی زن باران و منظومه شهرزاد، نسخه صوتی آنها با صدای من منتشر خواهند شد. پیش بینی می شود این دو اثر همراه با سی دی صوتی برای بهار 94 در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.»

منبع:موسيقي ما