انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اولین سینگل زین و ناتی بوی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولین سینگل زین و ناتی بوی 1

خب درست 5 روز بعد از جدایی زین از گروه سینگل اون با ناتی بوی بیرون اومد!خیلی ها میگن که این آهنگ توی سال 2014 ضبط شده! خب این الآن گیج کنندس که طبق حرف های بعضی از طرفدارا زین از ناتی بوی برای جداییش پولی دریافت کرده ؟ بیلبور این و تو/ییت زد و اولین سینگل زین و اعلام کرد! بعضی از طرفدارا میگن که ما نباید ناتی بوی و حمایت کنیم و اونا این سینگل و دانلود نمیکنن بعضی ها هم میگن نه زین هر جا که باشه باید حمایت بشه! خب این دیگه با خودمون! اما این و نباید فراموش کنیم که دلیل رفتن زین از گروه هنوز مشخص نیست ! درست یه مصاحبه داشته اما اون مصاحبه چیزی و مشخص نمیکنه !

پرستون شغلشو از دست داد!

اولین سینگل زین و ناتی بوی 1
خب خب این آقا یکی یکی از بادیگارد های پسرا بوده شغلشو از دست داده! حالا برای چی خدا میدونه احتمالا برای ماجرای زین بوده چون بعد از این تو/ییت زد.

من مجبورم به این احترام بذارم! حتی الآن که باعث شده شغلمو از دست بدم ! اما این چرت و پرت که من برمیگردم ! (فک کنم) امیدوارم

تو/ییت 2: بچه ها فقط برای این که بدونین من فقط ناراحتم که زین رفت من برای 5 سال با اونا بودم ! اما به تصمیمش احترام میذارم :/

منبع وآن دی ایرآن
خیلی ممنون