انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طالع بینی ایتالیایی (واقعی بودا!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
شایددددددددددددرسته
گروه E
از آن دسته آدم هایی هستید که دوست دارید عاشق باشید ؛ تصمیم گیری های عاطفی را بر تصمیم گیری های عقلانی ترجیح میدهید.

شما زندگی را فقط در خوش گذرانی می بینید و از طرفداران دوست یابی هستید.

رویاهای بسیاری در سر دارید، اما چندان در جهت تحقق آنها تلاش نمیکنید و شاید همین مسئله جزء نقاط ضعف شما باشد. با کسی که از نظر شما شخصی کامل است برخورد خواهید کرد .
گروهe
درست بود بدون اقرار
(03-04-2015، 19:49)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی من به این چیزا اصلا اعتقاد ندارم
همش چرت و پرته!
طالع و سرنوشت ادم دست خودشه
خودشه که میتونه اگه اراده داشته باشه به همه چی برسه+توکل به خدا

تحت تاثیر قرار گرفتم crying
نچچچچ. درست نبود
داداشا توجه کنید.این نوع طالع بینی خیلی وقته ک نغز شده.خخخخ
5

گروه E
از آن دسته آدم هایی هستید که دوست دارید عاشق باشید ؛ تصمیم گیری های عاطفی را بر تصمیم گیری های عقلانی ترجیح میدهید.

شما زندگی را فقط در خوش گذرانی می بینید و از طرفداران دوست یابی هستید.

رویاهای بسیاری در سر دارید، اما چندان در جهت تحقق آنها تلاش نمیکنید و شاید همین مسئله جزء نقاط ضعف شما باشد. با کسی که از نظر شما شخصی کامل است برخورد خواهید کرد .

درسته!
من گروه ا هستم اره راست درباره من
گروه D
گروه A
به عشق بعنوان مهمترین چیز در زندگی مینگرید و عاشقِ عاشق شدن هستید ؛ عده ای از افراد این گروه به صداقت شخصی که به او علاقه مندند چندان اطمینانی ندارند.

از بودن با دوستان لذت می برید و همواره سعی می کنید تا دوستی وظیفه شناس باشید ؛ به سختی میتوانید احساسات و عواطفتان را کنترل کنید،که البته گاه از نقاط ضعفتان محسوب میشود.

کسی که بر قلب و فکرتان تاثیرگذار است، این روزها بسیار به شما کمک خواهد کرد.
صفحه‌ها: 1 2 3 4