انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر بهت بگن یک ساعت دیگه می میری چه می کنی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
اگر بهت بگن قراره یک ساعت دیگه بمیری تو این یه ساعت چی کار می کنی؟
خوب فک کنو ج بده
miraftam pish eshgham
میرم به تمام جاهایی که دوس دارم برم
(05-04-2015، 18:11)...طهورا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من فک نمی کنم بتونی تمام جاهایی ک دوس داری رو بری اونم تو یک ساعت
(05-04-2015، 18:12)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2015، 18:11)...طهورا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

راس میگه...تو یک ماه فقط می تونی شمال ایرانو بری
(05-04-2015، 18:14)طهورا..نچ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2015، 18:12)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خب اون جاهایی رو میرم که بیش تر از همه دوس دارم...حالا هر چن تا شد
(05-04-2015، 18:15)...طهورا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2015، 18:14)طهورا..نچ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خب اون جاهایی رو میرم که بیش تر از همه دوس دارم...حالا هر چن تا شد

اینم حرفیه خو
میشینم سیگارمیکشم
ببببب Big Grin
لخت میشم میدوم تو خیابون بعد انگشت میکنم دماغم بعد فرو میکنم تو دهن پلیس بعد میکنم تو چشش بعد که بردنم پاسگاه دستشویی میکنم همونجا  Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5