انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♥♥♥عکس های خیلی زیبا و با کیفیت از گلشیفته فراهانی بازیگر خوب کشورمون♥♥♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
حالم ازش بهم میخوره اونوقت بازیگر خوب کشورمون؟!‍
(21-05-2015، 14:04)یسما خوشمله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالم ازش بهم میخوره اونوقت بازیگر خوب کشورمون؟!‍

اها یادم نبود حال بهم خوردن تورو ام در نظر بگیرم .
بدک نیس

البته مقداری هم وطن فروش
(12-04-2015، 18:33)mr.navid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 9:21)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه ادم قعحطه ایش میمون Dodgy

چرا توهین ؟ اخه 0___0

حقشه Angel Angel Angel
خیلی بی ادبی mr. navib ای کاش عکسهای دیگه بی ادبی اش رونگاه کنی. اون دیگه مال ایران نیست Angry
خـوب کشـورمونـ ..؟!!

جـآی تعجُب دآرهـ ..!!!
بازیگر خوب کشورمون؟
اولدنش که ایشون دیگه تو ایران نیس
دومن خوب؟کجاش خوبه اخه؟
عنوانتو درست کن.
ببینید دوستان من که نگفتم شما باید دوستش داشته باشین هرکی نظری داره واسه خودش من خودم دوسش دارم . شما دوسش ندارین چرا توهین میکنید ؟ با اینکار چی و میخواین ثابت کنید ؟
بعدش شما که میگین گلشیفته ایران نیس درست همون بهتر که نیس . بعدشم شما از عنوان میاین اشکال میگیرین اول برین احترام گذاشتن به نظرات دیگران رو باد بگیرید
(22-05-2015، 20:00)mr.navid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببینید دوستان من که نگفتم شما باید دوستش داشته باشین هرکی نظری داره واسه خودش من خودم دوسش دارم . شما دوسش ندارین چرا توهین میکنید ؟ با اینکار چی و میخواین ثابت کنید ؟
بعدش شما که میگین گلشیفته ایران نیس درست همون بهتر که نیس . بعدشم شما از عنوان میاین اشکال میگیرین اول برین احترام گذاشتن به نظرات دیگران رو باد بگیرید

بآ این کآر میخوآن بی شخصیت بودن خودشونو ثآبت کنن ..

چشم ندآرن ببینن یهـ ایرآنی بهـ این جاهآ میرسه ..(:
من واقعا نمی خوام توهین کنم
واقعا هم خوشتیپ و خوشگله
ولی من می گم که این که توی خارج از کشور به نام یه ایرانی مسلمون اینجوری لباس پوشیدن و فیلم بازی کردن کار شایسته ای نیست
و

سپاس
صفحه‌ها: 1 2 3 4