انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طرفداران دابل اس برای کمک بیاین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی.
طرفداران دابل اس همین جور یه جا نشینین ما طرفداراشون هستیم حداقل باید کمکشون کنیم ما نکنیم کیا باید کمک کنن؟
دوستان همگی برید این جا و نظر بدین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.acepoll.com/polls/1186539-the-best-kpop-group
این هم چند تا عکس
طرفداران دابل اس برای کمک بیاین 1
والا همینو بگو
راستی این هم باز یه نظر سنجیه لطفا خواهشا اساسا اگه دابل اس رو دوست دارید برید بهشون رای بدییییییییییییییییین
با این که نفر اوله ولی باز رای بدین بد نمیشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.freeblogpolls.com/polls/1253465-best-boy-band-group
سلام... من حدود قبل از عید هرروز شروع به رای دادن تو این سایت کردم ... من از 2 سال پیش رای می دادم ولی بعدش لینک رو گم کردم از وقتی پیداش کردم هرروز با مرورگر های مختلف بهشون رای میدم ... توی فن کلاب یونگ سنگ هم لینکشو گذاشتم خوشبختانه بچه ها پایه هستند... لینکشو توی کانالم تو نماشا هم گذاشتم ... دست طرفدارا درد نکنه...خدا رو شکر بعضی از طرفدارای دابل اس501 هنوز معرفت دارن ... روزی یه بار میشه رای داد ... خوبهه که اطلاع رسانی کردی ... امیدوارم جاهای دیگه هم پخشش کنی...  Smile Smile Smile

(16-04-2015، 21:30)roya-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 8:05)×fteя LifE∀× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شبیه دخترن Confused
ازشون متنفرم
ولی درکل سپاس Blush

وقتی متنفرین و میگین مثل دخترن پس چرا نظر میدی

گفتن طرفدارای دابل اس501 نه شما آنتی ها ... پس لطفا دخالت نکنین... آدم همین جوری به کسی توهین نمیکنه ... Angry
(15-04-2015، 8:05)×fteя LifE∀× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شبیه دخترن Confused
ازشون متنفرم
ولی درکل سپاس Blush

عزیزم خوشت نمیاد اشتباه میکنی میای اینجا و تو این بخش ...هههه نخواستم توهین کنماااا وگرنه زبونم بدجوری تنده
و لطف کن یه برنامه بریز اینطرفا نبینمت وگرنه ناجور بد میبینی....
(01-05-2015، 17:35)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شبیه دخترن Confused
ازشون متنفرم
ولی درکل سپاس Blush

عزیزم خوشت نمیاد اشتباه میکنی میای اینجا و تو این بخش ...هههه نخواستم توهین کنماااا وگرنه زبونم بدجوری تنده
و لطف کن یه برنامه بریز اینطرفا نبینمت وگرنه ناجور بد میبینی....

همینو بگو .. قربون دهنت  
Big Grin
از همتون ممنونم.
تلاش های ما با این که کوچیک هستن ولی باعث میشه روزی دوباره برگردن
اونوقت من هم طرفدار دابل اس و هم شاینی و هم سوپر جونیورم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
به دابل اس رای بده Tongue