انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این دختر 15 ساله جوانترین شهردار دنیا شد! +عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این دختر 15 ساله جوانترین شهردار دنیا شد! +عکس 1

به گزارش ایران ناز و از بیروت به نقل از منابع خبری فلسطین، این دختر طی مصاحبه با روزنامه های فلسطینی اعلام کرده که وی به مقام و منصب به اندازه انجام وظیفه و خدمت به مردم اهمیت نمیدهد. وی افزود: این ایده از سوی باشگاه جوانان روستایش و به تشویق رییس شهرداری به وی عرضه شده است.
بشائر ادامه داد: من ساعت هشت صبح سرکار حاضر می شوم و به کارهای اداری و امضای معامله های اداری مردم مشغول می شوم و گاهی اوقات نیز برای حل مشکلات مردم و آشنایی با مشکلات آنها، جلساتی را با حضور مردم تشکیل می دهم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دختر 15 ساله جوانترین شهردار دنیا شد! +عکس 1

بشائر در پایان گفت: من رأس ساعت ۲ بعد از ظهر به خانه باز می گردم و مانند دختران هم سن و سال خودم به کارهای عادی و روتین خانه می پردازم. وی گفت: مقام ریاست شهرداری برای من امری ظاهری و صوری نیست و من دارای اختیارات و صلاحیات کامل در این زمینه هستم.
501دخترافقط بایدازاین کارابکنن
نه بابا Exclamation
پس دَرسِش چی؟
اوهـــــوع.-.
بره آب نبات چوبی بخوره این!!!
(09-04-2015، 10:48)hamid076 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ترش مش نکنی برادر 3ztz
(09-04-2015، 10:48)hamid076 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی همچین حرفی زده ارزش ما دخترا از جارو کشیدن بیشتره اقا حمید
پرچم بالاس
چه قدرآقایون حسودی میکنن
صفحه‌ها: 1 2