انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اینم پیغام علیرضا منصوریان به تتلو که باعث ناراحتی و عصبانیت تتلو شده ، قضاوت با خودتون ، متاسفانه امیر داره پستهای اینستاگراشم هم  داره دونه دونمه پاک میکنه !!! گویا امیر روی تصمیمش مصمم هستش و میخواد پیج اینستاگرامش رو واگذار کنه !!! اما من میدونم امیر بر میگرده و بازم پست میذاره امیر متاسفانه همیشه توی عصبانیت تصمیم میگیره

منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار!

جام نیوز: علیرضا منصوریان این روزها موفق‌ترین مربی ایرانی لیگ برتر به شمار می‌رود که تیمش نفت در صدر جدول قرار گرفته است. این مربی جوان که به تازگی الشباب را در عربستان با 3 گل درهم کوبیده همواره به فکر استعدادهای جوان این مرزوبوم است.

منصوریان که زمانی به عنوان سرمربی تیم امید با پیام صادقیان کار کرده مدتی است نگران این بازیکن جوان پرسپولیس است و افت فاحش او را به برخی دوستان و اطرافیانش ربط می‌دهد.

در همین راستا شنیدیم علیرضا منصوریان مدتی است به دنبال شماره تلفن امیر تتلو خواننده زیرزمینی و دوست صمیمی پیام صادقیان بوده است و از طریق یکی از خبرنگاران به او پیغام داده که دست از سر بازیکن پرسپولیس بردارد !

اگر این خبر درست باشد باید به تعصب و دلسوزی منصوریان برای شاگردان سابق خود آفرین گفت و البته تأسف خورد که چرا از میان مربیان و دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس کسی به فکر پیام صادقیان نیست؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1

البته این خبر توسط خود امیر امروز تکذیب شد و امیر به اینستا بازگشت Angel

امیر تتلو : براى بار دهم من اصلا این آقارو نمیشناسم ، من نشستم تو خونم كاریم با هیشكى ندارم و جایى هم نمیرم اصلا فقطم راجع به ورزشمو كاراى خودم پست میذارم!! یهو صبح پاشدم میبینم راجع بهم مصابحه كردن و بازم فقط میخوان بكوبمن اونم بى دلیل !! خوب این یعنى چى ؟! جاى من بودین میگفتین بله پیامو من خراب كردم ببخشید ؟؟ اونم منى كه این همه حرصه پیامو میخوردم و حمایتش میكردم فقط !! بعدشم سى میلیون استقلالى میان فحش ناموس به ما میدن با اینكه این آقا الان اصلا تو نفته !! اگه اسطوره استقلال بود عین آقا فرهاد یا عین كریم باقرى براى پرسپولیس انقدر صبر میكرد كه به استقلال خدمت كنه نه اینكه بره سر مربیه نفت شه بیاد استقلالو ببره و خوشحالم بشه منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 یكم فكر كنید !! انقد حقو نا حق نكنید !! هركى بزرگتر بود كه حق نداره بیخود گیر بده به آدم !! اون پیام بى غیرتم اینهمه حمایتش كردم و اینهمه واسش پست گذاشتم و این همه باهاش صحبت كردم ، با مربیش مشكل داشت من براش پست میذاشتم ، مردم فحشش میدادن میگفتن همش یا محرومه یا مصدوم من میومدم حمایت میكردم منم فحش میدادن بعد نیومد یه پست بذاره بگه نه آقا اینطورى نیست !! سر بازى با النصر ٤ ساعت زجه زدم توروقرآن پیام آدم باش بعد رفت از رو نیمكت كارت گرفت ، خوب به من چه؟! منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 تو همه جور حاشیه هست میخواد پست واسه من بذاره فقط تنش میلرزه !!! بسه دیگه یكم معرفت داشته باشین منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 چون باهاتون راحتم هرچى میشه میان فحش خوار مادر میدین بهم !! رفتن پیج خواهرم و فحش كشیدن آخه این انصافه ؟!؟ این مردونگیه ؟ غیرت دارین شما ؟! خواهرم پیجشو مجبور شد ببنده اصلا انقدر حرفا ى زشت زدن !! بابا اینا به من گیر دادن من كه اصلا نمیدونستم ایشون كى هستن این صد بار ، یكم فكر كنید !!!!!! یكم معرفت داشته باشین به خدا قسم من همه چیمو ول كردم چسبیدم به هوادارام با هیشكیم كار ندارم ولى هر روز یكى میاد یه سیخى به ما میزنه خسته شدم به ابلفضل منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر تتلو : واااااات؟؟؟ چى زر میزنید بابا استقلال سه تا اسطوره داره "ناصر خان حجازى" امیر خان قلعه نویى و فرهاد مجیدى كه مخلصشونم هستم !! باز یه روز نیومدم مفت برى شروع شد ؟! این یارو كى هست اصلا من نمیشناسمش رفته گفته من با تتلو حرف زدم !!! من استقلالم دوست دارم چون اگه استقلال نبود پرسپولیسى هم نبود !! بیخود طرفداراى استقلال و به جون من نندازین و مفت برى نكنین !! والا من اصلا ایشونو نمیشناسم ولى میگن جدیدا رستوران زده خواسته اسم در كنه و اسمم در كرد دیگه بسه،ایشون سالهاس فوتبالش تموم شده استقلالم كه تا امیر خانه سلطان هست ایشونو راه نمیدن واسه مربیگرى در نتیجه میاد گیر میده به منو پیام ،چیزى كه اصلا بهش مربوط نیست !! من چند روز پیش میخواستم از اینستا برم اونم به خاطر اینكه زندگیمو گذاشتم و یه سرى با اینكه با "باتو و بزار تو حال خودم باشم و خیلى موزیكاى دیگه حتى گریه هم كردن میان حتى سر یه خارجى به ما فحش میدن و به پدر مادرم بى احترامى میكنن !! دارم میرم شاید آدم شدند و با كسه دیگه این كارو نكردن!!! من میگم ایشونو اصلا نمیشناسمش بعد شما میگین واسه این دارم میرم از اینستا ؟! بابا یارو كلا ده هزارتا طرفدار داره میخواست معروف شه كه شد فسنقورى از این بیشتر فن داره منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 !! میگه با تتل حرف زدم معلومه دیگه من اصلا موبایل ندارم داشتمم جوابه ایشونو نمیدادم والا منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 !! الكى كسیو گنده نكنید بابا مادر نزائیده هنوز كسیو كه منو وادار به انجام كارى كنه !! حالا كه این گه رو خوردین نمیرم اصلا منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 تتلیتییییییاااااااا هركى زیر كامنتا گوه خورد یه جورى بتركونیدش تا بفهمن هواداراى واقعى یعنى چى منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1

Big Grin
واقعـــآ واس تتلــو × متاســــفم ... 
+منتصوریان خوب گفته بهش !!!

این تتلو هــــــــــــــــــــــــــــزار با تا حالا خدافظی کرده ... شومـــآ بـآور نکنین ... 
هیس..
صدا بچه نیاد!
تتلو خیلی مزخرفه:|سپـــــــــــــآس
گفتم صدا بچه نیاد >__________________<
تتلو عشقه
(15-04-2015، 19:53)یه روانی45 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تتلو عشقه

معلومه Angel Heart
من نمیشناسم امیر بشناسه؟؟برید باو امیر تکه.حرف نداره
تتلو عشق منه
عمو تتل و عشقهههHeart Smile
صفحه‌ها: 1 2 3