انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیلور سوییفت از ستارگان کانتری برای حمایت از او تشکر کرد !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

تیلور سوییفت از ستارگان کانتری برای حمایت از او تشکر کرد !
 (تیلور سوییفت که اخیرا به عنوان یک خواننده ی پاپ شناخته می شود شب گذشته در ACM از همکاران قدیمی خود در سبک کانتری برای حمایت از او تشکر کرد ) 

درست 2 هفته پس از اینکه تیلور سوییفت سرطان مادر خود را به صورت رسمی اعلام کند ، شب گذشته در ACM او جایزه ی خود را ازمادرش دریافت کرد .
 آندریا مادر سوییفت رو به تماشاچیان گفت : "من به برنده ی MILESTONE نگاه میکردم از زمانی که او یک دختر کوچک موطلایی بود که نزد ما با تخیلات و خلاقیت های گوناگون بزرگ شد " 
ادامهـ داد :" در هرصورت پس از آن ، کار هایی که دوست داشت انجام دهد ، نوشتن ترانه ، قصه گویی و نواختن گیتار یا پیانو بود !
و من دیدم که این کارهااو را وارد مراحل مختلفی از هیجانات و تجربه هایی از زندگی میکرد ، چه خوب و چه بد ! " 
اضافه کرد :"برای سالهای زیادی من تنها همدم او بودم ، من شاهد این بودم که چگونه یک دختر کوچیک باتعداد کمی از دوستان بزرگ شد و دوستان زیادی پیدا کرد ویاد گرفت خودش باشد و به عقایدش احترام بگذارد " 
کمی صدایش گرفت و سپس ادامه داد :"من بهش افتخار میکنم !" 
گفت :" میخواهم از ACM برای بزرگداشت او به این شیوه تشکر کنم  و همچنین میخواهم از جامعه ی موسیقی برای اینکه از او به خوبی مراقبت کردند نیز تشکر کنم " 
سوییفت به صحنه آمد و مادر خود را در آغوش گرفت جایزه ش را گرفت و گفت :"روزی شخصی به من گفت ( تو واقعا همانند شخصی به نظر می رسی که به دیگران چیزهایی میگوید که نمیخواهند بشنوند ! ) " 
 ادامهـ داد :" پس وقتی که من به جامعه ی کانتری گفتم میخواهم یک آلبوم پاپ بیرون بدهم تا ژانر های دیگر را نیز تجربه کنم شما به من نشان دادید که واقعا چه اشخاصی هستید وقتی که به خوبی آن را پذیرفتید ، هرگز فراموشش نمیکنم !" 
اضافه کرد :" من خیلی خوشحالم که ترانه سرایی را در شهری مانند نشویل یاد گرفتم ، من خیلی سپاسگزارم که توانستم از قهرمانانم یادبگیرمسخت کارکردن چیست ، اشخاصی که همین الان اینجا نشسته اند !
و خیلی مفتخر هستم از اینکه خوشحال کردن مردم را با خوبی و احترام از موسقی کانتر یادگرفته ام ! " 

منبع : تیلور سویفت دیلی

تیلور سوییفت از ستارگان کانتری برای حمایت از او تشکر کرد ! 1