انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: له شدن پورشه پسر قلعه نوعي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بامداد دیروز یک دستگاه پورشه که متعلق به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر امیر قلعه نویی بود با درخت برخورد کرد و یکی از سرنشینان آن در دم فوت شد.

هوتن قلعه‌نویی در پایان گفت: «این ماشین یک پورشه زرد رنگ بود که همانطور که گفتم خیلی‌ها آن را با من می‌شناختند. این‌طور که شنیده‌ام علت اصلی حادثه سرعت بالا بوده که باعث انحراف و چپ کردن ماشین و در ‌‌نهایت منجر به فوت دوست صمیمی‌ام شده است.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
له شدن پورشه پسر قلعه نوعي 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاليه مرسي
عالی بود Smile
خواهش Smile
سپاس Huh Confused
سپاس خخخخ جالب بید
پورشه رو ب ی بدبخت فروخته بعد اون یارو خورده ب درخت
حالا چ ربطی ب هوتن داره؟
(23-04-2015، 10:00)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا چ ربطی ب هوتن داره؟

نيدونم من كه اينجوري خوندم همونم منتقل كردم
(23-04-2015، 10:24)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 10:00)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا چ ربطی ب هوتن داره؟

خب دیگه اشتباه بوده خودشم تکذیبش کرده
این خبر مال چن روز پیشه ب روز باشید
(23-04-2015، 10:26)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 10:24)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالا چ ربطی ب هوتن داره؟

خب دیگه اشتباه بوده خودشم تکذیبش کرده
این خبر مال چن روز پیشه ب روز باشید

منكه خبري از تكذيب شدنش هنوز نخوندم  خانوم بروز