انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بآ تو2 کنسله :|
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
قرار بودتو آلبوم شیش تتل باتو2 باشه ولی به جاش فاز خونه رو دادن بیرون و کلا با تو2 رو از آلبوم حذف کردن :|

من به تو چی بگم عآخه .. ؟

نمیدونم جریان چی بود فقط همینو میدونم که واس تتل شایعه درس کردن -_-

اینم تو اینستاش بود :

منم میرم پى عشق و حالم بابا دیگه یه رستوران كه میتونم واسه خودم بزنم و برم پى زندگیم !!! شما هم بمونید با همین آشغالایى كه واستون نقش بازى میكنن و محل سگم به هیشكى نمیذارن !! خدافظ !! بیاین انقدر فحش بنویسین كه از همه جاتون بزنه بیرون !! گفتم و بازم میگم كه اون یاروو رو نمیشناسم اصلا ولى اگه واقعا این حرفو زده زر مفت زده یا روزنامه زر مفت زده !!! باى باى در ضمن "باتو٢ " هم کنسله

ای بابا *_*
شایعه چی ؟:|

میتونی بگردی پیدا کنی ببینی چی بوده ؟

ای بابا ، باز این قهر کرد ؟:|
(24-04-2015، 12:57)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شایعه چی ؟:|

میتونی بگردی پیدا کنی ببینی چی بوده ؟

ای بابا ، باز این قهر کرد ؟:|

خیلی بچس :|

فقط قد کشیده  :hiccp:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی منصوریان به امیر تتلو خواننده زیرزمینی پیام داده بود که دست از سر صادقیان بردارد. اما تتلو در صفحه اینستاگرام خود به منصوریان توهین کرد و جواب او را با اهانت داد. این کار تتلو واکنش هواداران استقلال را به دنبال داشت و تعداد بسیار زیادی از دنبال کننده های صفحه تتلو، واکنش نشان دادند و با الفاظ بدی، جوابش را دادند.
تتلو که در اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین ایرانی هاست، با این اتفاق متوجه شد که اگر قصد داشته باشد با ستاره های واقعی دربیفتد، حتی هواداران خودش جوابش را می دهند و به او اجازه نخواهند داد به ستاره های واقعی جامعه ایران اهانت کند.
به دنبال این اتفاق تتلو هم قهر کرد! او در پست های بعدی اش نوشت که صفحه اینستاگرام خود را به صورت رایگان به یکی از موسسه های خیریه معتبر واگذار خواهد کرد.

این خبر کلا شایعه بوده :|

تتلم واس این ناراحت شده بود -_-

بعدش که گفت از اینستا میرم *_*

و بعد اون گفت نه نمیرم :v

کلیپشم اینجاس :/

هعی خدا ما رو باش طرفدار کی شدیم #_#

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=221879

راستی اینم الان دیدم "

واااااات؟؟؟ چى زر میزنید بابا استقلال سه تا اسطوره داره "ناصر خان حجازى" امیر خان قلعه نویى و فرهاد مجیدى كه مخلصشونم هستم !! باز یه روز نیومدم مفت برى شروع شد ؟! این یارو كى هست اصلا من نمیشناسمش رفته گفته من با تتلو حرف زدم !!! من استقلالم دوست دارم چون اگه استقلال نبود پرسپولیسى هم نبود !! بیخود طرفداراى استقلال و به جون من نندازین و مفت برى نكنین !! والا من اصلا ایشونو نمیشناسم ولى میگن جدیدا رستوران زده خواسته اسم در كنه و اسمم در كرد دیگه بسه،ایشون سالهاس فوتبالش تموم شده استقلالم كه تا امیر خانه سلطان هست ایشونو راه نمیدن واسه مربیگرى در نتیجه میاد گیر میده به منو پیام ،چیزى كه اصلا بهش مربوط نیست !! من چند روز پیش میخواستم از اینستا برم اونم به خاطر اینكه زندگیمو گذاشتم و یه سرى با اینكه با "باتو و بزار تو حال خودم باشم و خیلى موزیكاى دیگه حتى گریه هم كردن میان حتى سر یه خارجى به ما فحش میدن و به پدر مادرم بى احترامى میكنن !! دارم میرم شاید آدم شدند و با كسه دیگه این كارو نكردن!!! من میگم ایشونو اصلا نمیشناسمش بعد شما میگین واسه این دارم میرم از اینستا ؟! بابا یارو كلا ده هزارتا طرفدار داره میخواست معروف شه كه شد فسنقورى از این بیشتر فن داره منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 !! میگه با تتل حرف زدم معلومه دیگه من اصلا موبایل ندارم داشتمم جوابه ایشونو نمیدادم والا منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 !! الكى كسیو گنده نكنید بابا مادر نزائیده هنوز كسیو كه منو وادار به انجام كارى كنه !! حالا كه این گه رو خوردین نمیرم اصلا منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1 تتلیتییییییاااااااا هركى زیر كامنتا گوه خورد یه جورى بتركونیدش تا بفهمن هواداراى واقعى یعنى چى منصوریان به تتلو : دست از سر صادقیان بردار! 1