انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حرفا های تیلور سویفت در مورد آلبوم 1989
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

همانطور که میدانید آلبوم 1989 ، در سیک پاپ عرضه شد و آلبوم قبلی تیلور سویفت Red در سبک کانتری بود . حال تیلور در مورد ترس حامیان او از اینکه شاید این آلبوم موفق نمیشد میگوید : 
"That was very surprising to me. The one thing they had a problem with was me making a pop album. They were very scared that we wouldn’t be able to maintain the level of success we had with Red. But I didn’t care. It would have been all on me if we hadn’t sold half of what they wanted, and I knew that. But I knew that you can’t let fans get comfortable with what you make. We’re supposed to entertain people. Repeating one thing over and over again is not entertaining."

ترجمه :

این خیلی برای من سورپرایز کننده بود . یک چیزی که آنها با آن مشکل داشتند ، من بودم که داشتم یک آلبوم با سبک پاپ میساختم . آنها بسیار از این میترسیدند که شاید ما نتوانیم موفقیتی را که توسط آلبوم Red بدست آورده ایم را حفظ کنیم . من اهمیتی ندادم . تمام خسارت بر دوش من بود اگه ما نصف اون فروشی رو که اونها میخواستند رو کسب نمی کردیم و من این رو میدونستم، اما من این رو میدونستم که شما نمی توانید طرفداران را با چیزی که درست میکنید ، آرام و آسوده کنید . ما باید مردم را سرگرم کنیم . تکرار کردن یک چیز ( کورس آهنگ ) پشت سر هم و به طور مردد، سرگرم کننده نیست  

حرفا های تیلور سویفت در مورد آلبوم 1989 1