انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تریشا: زین، پری رو دوست داره!(وآن دی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
متاسفانه این روزها شایعه جدایی زین و پری دوباره پخش شده و مثل اینکه خیلیا خواستار جدایی این دو از هم، هستند!
به همین دلیل تریشا ( مادر زین ) در مصاحبه ای با مجله ی World تاکید کرد: 
این شایعات بی اساسند و ما نباید زود قضاوت کنیم چون زین، پری رو دوس داره پس طرفدارای زین هم باید به انتخابش احترام بذارن و از کسی که دوسش داره حمایت کنن!!!
منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
clb-daily

تریشا: زین، پری رو دوست داره!(وآن دی) 1 زود قضاوت کنیم چون زین، پری رو دوس داره 

تریشا: زین، پری رو دوست داره!(وآن دی) 1

تا الان یک سال از نامزدی زین و پری گذاشته و خانواده زین خواستار ازدواج هرچه سریع تره این دو ستاره هستند، زین همچنان به شایعات واکنش نشون نداده و داشتن رابطه جنسی با Martina Olsson را انکار میکند...

(Martina Olsson همون دختریه که چند وقت پیش عکساش با زین پخش شد )

او فقط بعد از شنیدن شایعه خیانتش به پری توییت کرد:

من ٢٢ سالمه و عاشق دخترى به اسم پرى ادواردز هستم و كلى آدماى حسود لعنتی توى اين دنيا وجود دارند. من واقعا متاسفم كه اينطورى جلوه ميدن تریشا: زین، پری رو دوست داره!(وآن دی) 1

به نظر من همین توییت کافیه برای اینکه ثابت کنه زری ( رابطه زین و پری ) جعلی ( Fake ) نیست و حقیقت محضه، این رابطه ای که خانواده زین ازش حمایت میکنند جعلی نیست بلکه عشق  واقعیه!

بهتره کسایی که مشکل دارن کم کم با این قضیه کنار بیان و حسادتشون رو کنار بزارند و کمتر ناسزا بگن...

البته اگه به خواسته زین اهمیت میدن و براشون مهمه...

تریشا: زین، پری رو دوست داره!(وآن دی) 1
پری به زین اصلا نمیاد:|