انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کونور مایناد: تمام فن های گروه وان دایرکشن به گونه ای احساس تنفری نسبت به زین دارند !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کونور مایننارد در مصاحبه خودش با شبکه سی بی سی گفت: تمام فن های گروه وان دایرکشن به گونه ای احساس تنفری نسبت به زین دارند . چونکه زین باعث شد گروه وان دایرکشن متلاشی بشه. اما واقعیتی وجود داره و اون هم این هستش که زین مجبور بود این کار رو به خاطر خانوادش انجام بده. به نظر من جدا شدن اون از یک بند پسرانه کار درستی بود چون الان می تونه بصورت مستقل کار بکنه و آهنگ بیرون بده. من شخصا علاقه مند به همکاری با اونم چون صداش عالی و تاثیر گزاره. من خودم در لحظه اولی که آهنگ i wont mind  رو شنیدم عاشقش شدم. صدای زین پر از احساسات دگرگون کننده و خاصیه و اگه ما با هم تک آهنگی رو بیرون بدیم مطمئنا فروش چشمگیری پیدا میکنه !

کونور مایناد: تمام فن های گروه وان دایرکشن به گونه ای احساس تنفری نسبت به زین دارند ! 1
همش زیر سَر مودست منجیمنت هآست :|
زین بآ خوآسته خودش نرفته چون اونقدر بی احسآس نیست دل فن هآشو بشکونه و اینکآرو بکنه (..*)
بعدِشم اونآیی که حس تنفر به زین دآرن فیک دآیرکشنر هستند :|
کـی بـه ایشـون اجـآزه اظـهآـر نـظر راجع به همسرمو بـه ایشون داده؟
اولا ایشونو بیرون انداختن
دوما اونا دایرکشنر نینسدن
دایرکشنر یعنی 5 تا تو قلبم 4 تا جلو چشمم
مرسی حال بحث ندارم
هر کی نظری داره...!

اما خب زین گروهو خراب کرد...!

اما به نفع زین هم شد...!

به هر حال!
(04-05-2015، 13:26)RєƖαx gнσѕт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کـی بـه ایشـون اجـآزه اظـهآـر نـظر راجع به همسرمو بـه ایشون داده؟
اولا ایشونو بیرون انداختن
دوما اونا دایرکشنر نینسدن
دایرکشنر یعنی 5 تا تو قلبم 4 تا جلو چشمم
مرسی حال بحث ندارم

آها اونوقت کی ایشون رو انداخته بیرون ؟؟؟
لطفا دعوا نکنید!ادامه بدید اخطارمیگیرید
زین رو انداختن بیرون
حتما خودتون دیدین که زین عاشق گروهه
خودتونفکر کنین تو اخرین اجرا گریه کرد بعدشم هری گریه کرد فرداش زین رفت پیش وکیلش
نظرتون چیه
بازم میگین خودش خواسته؟