انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا میدانستید؟! (خیلی جالب اگه نیای ضرر میکنی)!!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آیامیدانستید: فیل نمیتواند هنگام ادرار کردن خرطومش را بلند کند؟!

آیامیدانستید: از یک انسان میتوانند 500 گرم طلا استخراج کرد؟!

آیامیدانستید: از هر 10 زن 4 زن دچار سرطان سینه میشود که تا سن 30 سالگی قابل تشخیص نیست ( استثنا هم دارکه زودتر قابل تشخیص است)؟!

آیامیدانستید: 90 درصد مردان دنیا از زنان باهوش تر هستند؟!

آیامیدانستید: در زمان بامداد که انسان ها خواب هستند گربه ها به حالت هیپنوتیز وارد میشوند؟!

آیامیدانستید: یک مورچه میتواند در گوش وارد شود و عوامل دفاعی را پشت سر گذاشته و به مغز وارد شود ( در زنان بیشترین مورد را داشته است)؟!

آیامیدانستید: هنگامی که اسب در حال دویدن است یک ضربه به قدرت ضربه مشت یک مرد بالغ بر وسط و کمی اطراف سینه اش برخورد کند فورا خواهد مرد؟!

آیامیدانستید: یک زن 28 ساله در اوج زیبایی اش است؟!

آیامیدانستید: اکثر زنان به غیبت و بد گویی در مورد دیگران به خصوص در مورد زنان دیگر علاقمند هستند؟!

آیامیدانستید: یک مرد در حالت آدرنالین قدرتش 8 برابر میشود؟!

آیامیدانستید: از هر 10 زن 7 زن زیبایی مصنوعی دارند؟!

آیامیدانستید: اگر به سگ آدامس بدهید آنقدر آنرا میجود تا فکش از خستگی نتواند حرکت کند؟!

آیامیدانستید: قلب یک زن در هنگام غیبت 11 بار بیشتر از حالت عادی در دقیقه میزند؟!

آیامیدانستید: در هنگام ادرار عطسه بکنید دچار بیماری RHB  که مخفف Road hourt body میشود که بعد از 2 سال خود ب خود در مان میشود؟!

آیامیدانستید: یک فرد سیاه پوست 2 استخوان دنده بیشتر از یک فرد سفید پوست دارد؟!

آیامیدانستید: اگر دست انگشتان دو دست خود را به مدت 15 دقیقه به یک دیگر قفل کنید دیگر باز نخواهند شد مگر به دکتر مراجعه کنید؟!

آیامیدانستید: استخوان ران راست زنان 8 میلیمتر از ران چپ بلند تر است؟!

آیامیدانستید: مورچه ها در حالت استراحت خواب و رویا میبینند؟!

آیامیدانستید: انسان در خواب 294 بار خواب و رویا میبیند که اکثر آنها را فراموش میکند؟!

آیامیدانستید: نخاع در مهره 7 آنقدر ضعیف میشود که به راحتی میتوان آنرا قطع کرد؟!

آیامیدانستید: من شما رو اسکول کردم و همه ی اینها رو از خودم در آوردم و شما هم به احتمال زیاد اینها را باور کرده اید؟!D: