انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اولین آلبوم رپ مجوزدار رونمایی شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولین آلبوم رپ مجوزدار رونمایی شد 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر، 
کاوه عابدین خواننده بخش رپ این اثر در مراسم رونمایی این آلبوم در سخنانی مطرح کرد: این آلبوم محصول ١٠ سال پیش است. زمانی که ما سه دوست در دوران مدرسه بودیم که یکی صدای خوشی داشت و یکی خوب پیانو می‌زد و بنده هم ایده‌ای در سر داشتم. ایده تولید و طراحی آلبوم همان زمان شکل گرفت.

او ادامه داد: در نگاه اول همه این موسیقی را رپ می‌نامند. این اثر شاید رپ است، شاید هم نیست؛ اما توضیح من این است که ما از موسیقی رپ به یک فضای جدید رسیدیم. فکر نمی‌کنم در موسیقی رپ چنین فضایی وجود داشته باشد.

عابدین توضیح داد: اشعار آلبوم توسط روزبه بمانی سروده شده است و جا دارد از او تشکر کنیم زیرا کاری نو برای این اثر داشت و در واقع همه ترانه‌ها را برای این آلبوم سرود.

او درباره ١٠ سال زمان سپری‌شده برای انتشار این اثر نیز گفت: ١٠ سال زمان زیادی برای عملی شدن یک ایده است اما با این حال خوشحالیم نه به اندازه ١٠ سال پیش اما جنس خوشحالیمان طور دیگری است.

او درباره روند صدور مجوز آلبوم نیز اظهار کرد: طی این ١٠ سال تقریبا هر دو سال یک بار برای صدور مجوز اقدام می‌کردم و خیلی امیدوارم بودم؛ تا اینکه توانستم مجوز نهایی را دریافت کنم بدون این‌که کار ممیزی بخورد.

در مراسمی که ١٧ اردیبهشت‌ماه در شهر کتاب فرشته برگزار شد، مهدی فهیمی به عنوان خواننده بخش پاپ این آلبوم در سخنان کوتاهی گفت: ایده اصلی این کار برای کاوه عابدین بود. حال و هوای مدرسه و یک دوستی خوب هم با ما بود.

او ادامه داد: آن زمان ما در خانه کاوه جمع می‌شدیم و با یک کیبورد کار می‌ساختیم. اگر این اثر امروز منتشر شده، همه حاصل پشتکار کاوه عابدین است.

به گزارش ایسنا، قرار بود این مراسم با حضور پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی برگزار شود اما او بر خلاف اعلام قبلی در این مراسم حضور پیدا نکرد.

اعضای گروه "دنگ شو"، اعضای گروه "پالت" و اعضای گروه "بمرانی" در این مراسم حضور داشتند.

منبع:ايسنا
منم خبرشو از تی وی پلاس شنیدم!!!
فک نمی کردم کسی قبول که تو چارچوب گفتاآواز بخواد رپ بخونه!!
شک شدم!!
وقتی ک مجوز بدن ک دیگ رپ نیست!
رپ یعنی اعتراض باید زیر زمینی باشه
(10-05-2015، 8:28)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شک شدم!!

پورتآل هآی زیآدی این خبر رو پخش کردن ...

احتمالا آهنگ زیآد جآلبی نیس ..

چون مجآزه ...
رپ با کجوز مثل خربزه با عسل میمونه...
از این آلبوم گمان نکنم استقبال چندانی بشه شاید بخاطر جنجالش گوش بدن ولی نظر منتقدا مثبت نخواهد بود...
موفق باشن
ایشالا هم بقیع مجوز بگیرن
برای رسیدن به هدف حتی شده خلاف جریان اقیانوس باشید
همین که هه میخوای بخواه نمیخوای دیگه اسپمش نکن
من عاشق دنگ شو  و بمرانی هستم
ولی به پای چارتار نمی رسن

(10-05-2015، 17:45)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رپ با کجوز مثل خربزه با عسل میمونه...
از این آلبوم گمان نکنم استقبال چندانی بشه شاید بخاطر جنجالش گوش بدن ولی نظر منتقدا مثبت نخواهد بود...

خیلی ها عاشق گروه دنگ شو اند 100 در 100 اشتباه می کنی

(10-05-2015، 13:30)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2015، 8:28)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شک شدم!!

پورتآل هآی زیآدی این خبر رو پخش کردن ...

احتمالا آهنگ زیآد جآلبی نیس ..

چون مجآزه ...

شما نشنیدی و نمی دونی خیلی هم محشره