انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ی تیلور سویفت در مجله ال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مجری به تیلور سویفت میگه : میخوام ازت در مورد اهنگ کلین بپرسمتو میتونی در مورد اون دختری که اهنگای  Style و blank space رو خونده توضیح بدی ؟ ( این جا منظورش با تیلوره )تیلور سویفت در
جواب میگه : shake it off و  کلین اهنگ های اخری بودن که ما ضبط کردیم   

مصاحبه ی تیلور سویفت در مجله ال 1

حرف های تیلور در باره ی داستان اهنگ کلین   
داشتم توی کشور انگلیس راه میرفتم .
و من کسی رو پیدا کردم که باهاش قرار بزارم و اون به من ضربه زد منم دو هفته در اون کشور زندگی کردم و من به اون فکر نکرده بودم
من این مدلی بودم وقتی اون بهم ضربه زد میگفتم امیدوارم این کارو خوب انجام داده باشه ( گمونم منظور تیلور رابطه هاشه ) همینطورم شما میدونین وقتی طرف یه شکست عشقی میرین چه حالی دارین کسایی که شکست عشقی میخورن
مثل هیچکدوم از افراد دیگه نیستن و همینطورم زمان برای اونا کاملا متفاوت میگذره و از نظر ذهنی و روابط عاطفی هم دچار تفاوت هایی میشن
زمان میگذره
و تو بیشتر به زندگی ادامه میدی و سعی میکنی عادت های جدید برای خودت بسازی مثلا تو دیگه لازم نیست هر روز صبح یه پیام بدی و بگی سلام عزیزم یا بگی صبحت بخیر دیگه نیاز نیست به یک نفر زنگ بزنی
و بگی که چه روزی داشتی ( این که روزت خوب بود یا بد یا این که چه اتفاقاتی در طول روز برات افتاد )شما ها این عادت ها رو با یه سری عادت های دیگه جایگزین میکنین  مثلا این که با دوستات بری توی گروه چت و برنامه ریزی کنی که یه پارتی همراه با شام بگیرین .
و همراه دوستات به یک سفر ماجراجویانه بری و یه روزی که تو .
توی انگلستان هستی و متوجه میشی که همونجایی هستی که با دوست پسر قبلیت برای مدت دو هقته اونجا بودیو تو حس بدی نداری و خوبی و امیدواری که اونم خوب باشه
و اولین چیزی که به ذهنت میاد اینه که من پاکم .
بالاخره خوب اینم بود داستان اهنگ کلین تیلور که در مورد یکی از عشقای تیلورهبه نظر شما کیه؟؟
اگه اشتباه نکنم تیلور توی انگلستان با جیک و هری بوده

ادامه ی مصاحبه 
مجری از تیلور میپرسه : میتونی به من بیشتر در رابطه با این که چطور طرز نوشتن اهنگ هات تغییر کرده بگی ؟تیلور هم در جوب میگه : من وقتی که دو تا البوم اولم رو نوشتم اصلا در هیچ رابطه ای نبودم
این دو البوم از اون چیزی که من فکر میکردم هست نوشته شدنمن برای این البوم ها از شعر های ادبی . فیلم و کتاب ها الهام گرفتم که به ما میگن رابطه یه چیز ه جادویی هست که ممکنه برای شما هم اتفاق بیفته بعدشم من یه بار عاشق شدم یا حداقل فکر میکردم که عاشق شدم
بعد از اون من چند بار در رابطه بودم که با ناامیدی هیچ کدوم جواب نداد و خوب از اب در نیومدو بعدش با خودم گفتم این که همیشه خوشحالی تو زندگی واقعیت می یابه هیچ وقت برای من اتفاق نیوفتاده.
این زندگی خوب هیچ وقت برای من اتفاق نیوفتاد و دلیلشم اینه که دوربین ها ( خبر نگارا و عکسا ) همیشه توی زندگیه منن عشق یه چیز جادوییه .
اگه از یه نفر بپرسین که واقا عاشق شده یا نه میگه : عشق بهترین چیزه حالا من بیشتر از شما ها در رابطه با عشق میدونم
وقتی که شما عاشق یه کسی میشین و فکر میکنین که اون بهترین چیزه دنیاست
چون اگه شما تو یه رابطه واقعی باشین همه چی عالیه .
حتی اگه اون فرد همه چیشم عالی نبود چون یه رابطه عالی باهاش دارین دوست دارین اونو هر روز ببینیناین عشقه