انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود..

یک شب وقتی اس ام اس آمد بدون آن که آنرا باز کند

موبایل را گذاشت زیر بالشش و خوابید

صبح وقت مادر پسره به دختره زنگ زد و گفت: پسرم مرده…

دختره شوکه شد و چشم پر از اشک

بلافاصله سراغ اس ام اس شب گذشته رفت..

پسره نوشته بود… تصادف کردم

با مشکل خودم را رساندم دم در خونتون

لطفا بیا پائین میخوام برای آخرین بار ببینمت…

«خیلی خیلی دوستت دارم»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود 1
ای واییییییییییییی
سکته رو زدم
خواک بر سر دختره Undecided Sad crying
اخهههههههههههههههههه
گریم گرف..
های های های
الان باید گریه کنم؟؟؟؟
دختره غلط كرد خسته شد........
 دکـــــی ما دپـــرســـیــــــم دخــــتــــــــر چــــــشــــ بـــــــــ مــــــــا
(25-05-2015، 19:21)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو چرا حرص میخوری؟ Huh
(26-05-2015، 9:55)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2015، 19:21)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو چرا حرص میخوری؟ Huh

چون همین شماهایین زندگی آدمو میریزین بهم
با کاراتون
تکراری

(27-05-2015، 18:34)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2015، 9:55)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تو چرا حرص میخوری؟ Huh

چون همین شماهایین زندگی آدمو میریزین بهم
با کاراتون

ما بهم میریزیم ولی شماها که از ریشه آدمو نابود می کنید
crying چقد پسره خاک بر سره ابرومونو برد...
صفحه‌ها: 1 2