انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تبریک ستاره هایی چون "ریحانا ، جاستین بیبر ،و..." به مناسبت روز مادر!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جاستین بیبر:این 4’9نفر زن  ممکن است مانند مادر نباشند ولی هستند ، و اون بهترینه!این زن هرچیزیو که میدونست به من یاد داد و من الان این رو میدونم

چگونه عاشق شوی و  مهربان باشی و چگونه برای چیزی که میخواهی بشوی و برسی قوی باشی،چگونه روی پای خود بایستی درحالی که داری سقوط میکنی
اگه اینا بخاطر این زن نبود، میتونسم بگم الان من یه فازه احمقانه داشتم!مرسی از تو

ریحانا:روز مادرها به بهترین مادر به شیرینترین مادر تبریک میگم ، دوست دارم مادر از شما متشکرم

کیت هادسون: اون زندگیمو روشن کرد،و جای او در مرکز واقعی قلب من است.عشق او بسیار عمیق است ، احساس میکنم پایان ناپذیر است و ادامهـ دارد!
عشقی که هرگز منحرف نمیشه و پایداره،و در قلبم مانند یک الماس میتابد. دلسوزی او بی حد و اندازه است.او به طور مداوم درحال جست و جو برای یاد گیری های بیشتر و عشق بیشتری میباشد.همیشه میخواسته بهترین شخص باشهـ ، مادر ، مادربزرگ،همسر و دوست و همه چی میتوند باشد.او به قدرت روح انسان باور دارد و قدرت عظیم عشق حتی در شرایط سخت و چالش بر انگیز باور دارد.انعطاف پذیری او قابل تحسین است ، داستان زندگی اش فوق العاده.این واقعی و و ملموسه و و توسط یک قدرت و پشتکار ایجاد شده!پس خیلی از رویاهای او کامل شده ولی اون رویاها هرگز متوقف نمیشوند ، و او خود را به عقب بر میگرداند به تمام کارهایی که انجام داده! زنگی حرفه ای اش ، همکاری اش ، معنویت او ، فرزندان او و پیدا کردن عشق و صلح در دلش به تمام کودکان.این زن با گرگها همبازی میشود ، با گروه بازی میکند ، با واندرز به جستجو میپردازد ، با خورشید میرقصد و هنوز هم در میان طوفان است.وقتی چشمانم را میبندم و چهره مادرم را میبینم . . . چهره ای معصومانهـ و زیبا! زیبایی درون او ناشی از روح درخشان که از داخل آن چشمان آبی میدرخشند هستند و من از خدا ممنونم برای چنین کَسه الهام بخشی که من اورا "مادر" صدا میکنم.

کندال جنر: روز مادرها مبارک مادر من! تورا تا زمان مرگ دوست دارم.

جسیکا چاستین: روز مادرها به ستاره درخشانم تبریک میگویم.دوست دارم مامان.

لی میشل: خب خیلی خوشحالم که در نیویورک در این زرق و برق روز مادرها به همراه مادر زیبایم هستم!خیلی دوست دارم مامان.

کلوئه کارداشین:  عشق مادر یک تحریک کننده است که قادر به ساختن یک انسان نرمال و قادر به انجام غیر ممکن میشود!دوستت دارم مامان!

لوسی هیل: روز مادرها مبارک! جشن افتخار من است که مثل مادرم هستم!

بهاتی پرینسلو: روز مادر ها به دوست داشتنی ترین ، باهوش و قوی ترین زن زندگی من تبریک میگویم.خیلی دوست دارم.

اینم ارسالی سلنا
تبریک ستاره هایی چون "ریحانا ، جاستین بیبر ،و..." به مناسبت روز مادر! 1

تبریک ستاره هایی چون "ریحانا ، جاستین بیبر ،و..." به مناسبت روز مادر! 1
چه عجب جای تعجبه که بازم به فکر مادرشون بودن افرین یه قدم خوب ثبت شد

الان که اینطوره دوست دارم سلنا جون موووووووووووووووووووووووووووووووووووچ 6gd