انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصآحبه بآ جآستین بیبر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 مجـری: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  قدت چـنده؟ الان چه قدی داری؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  : 178 هستم 

تلفن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]جاستین زنگ می خوره

مجـری : کی بود؟ فلوید بود ؟ آره؟ ( وقتی تلفن زنگ خورد داشت درمورد فلوید صحبت می کرد  برای همین میگه فلوید هست )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین : من فکر کنم فن ها تونستند شماره من رو پیدا کنند.

مجری: واقعا یک فن هست؟؟؟ مطمئنی؟ 

جاستین : بله این یک فن هست ! اما این یکی از شماره هستش که طرفدار من هست ! بذار برخی هاشون رو بپیچونم ( داره به شوخی صحبت می کنه )

مجری: وصلش کن!

مجری ( یکی دیگه از مجری ها ) : چه جوری شمارت رو گیر اوردن ؟!!!!!!

[url=http://clb-daily4.tk/justin-beiber/]جاستین  : به هر حال من دارم شماره ام رو عوض می کنم!

( در نهایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  جواب گوشی رو نداد -_- |: ) 

مجری: نظرت چیه به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  زنگ بزنی و جواب گوشیت رو نده؟:|

جاستین  : نمیدونم.. اونا چه جوری شماره من رو پیدا کردند ! ولی من عوضش می کنم

مجری:کباب شدن تو رو تغییر داد؟ =))

جاستین  :نمیدونم ! ولی خب یه تجربه بزرگ و خنده دار برای من بو
د.

مجـری: جاستی یه موضوع خیلی باحال ! حساب توییتر تو بیشتر از جمعیت کاناداست !

جاستین  : این دیوانه کنندس =)

مصآحبه بآ جآستین بیبر 1
 جالب بود
I Love He Heart Heart Blush
جاستین خیلی عاشقتم بوووووووووووووووووووووووووووس Heart fs10 :p318: p332
کسی میتـونه شماره واقعی جاستین رو پیدا کنه ؟؟؟
شماره واقعی خودش هااا مال طرفداراش نه هرکی تونست کوفتش بشه :|