انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کریس جنر:جاستین و کندال براجلینا بعدی ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کریس هنوزهم  در حال جان کندن است برای کندال و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  که شدن هالیوود جدید او حتی فکر می کند که اونها رابطه طولانی دارن و برد پیت و آنجلینا جولی بعدی هستن

کندال جنر 19 ساله و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر  21 ساله هر دو ستاره بزرگی هستند ...اما آنها در همان مرحله به عنوان یک برانجلینا هستن؟

کریس جنر 59 ساله به یقین فکر می کند که این درسته  و به همین دلیل او  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  و کندال رو هل میده برای رابطه بهتر در مرحله بعد

کریس جنر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر  و کندال جنر را مقایسه میکنه با برانجلینا

بعد مراسم او گفت : که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  مانند یک پسر برای او بود

او وقتی که  بمیره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  در واقع بخشی از خانواده او است

کریس جنر ساخته شده که چندین بار مقایسه کنه

کریس جنر در حال کنار زدن رابطه جلنا (رابطه جلنا که خیلی وقته تموم شده دست سره کچل ما ور دار )

و به روز کردن رابطه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین  و کندال

کریس جنر:جاستین و کندال براجلینا بعدی ؟! 1
من همونقدر که از سلنا بدم میاد عاشق کندالم Heart
ایشالله به پای هم جوراب بپوشونن Tongue Smile Angel
خدا نکنه جـــــــــاستین خیـلی احمقه کـــاش سلنـا دوباره پیشش برگرده
جاستین عشقمه من از کندال متنفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم
چرا کسی نمیفهمه ؟؟
انجلینا هه به همین خیال باش من مطمئنم جلنا برمیگرده ببین کی بهتون گفتم Smile